(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/ca06f6bc-a393-4753-895b-425a3d7c0243/4/kopchuk.jpg
Копчук Ірина Володимирівна
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.


Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а п'ятниця: з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-й понеділок з 10-00 до 11-00
3-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-55 / 0432 59-50-67
Звернення:
28 серпня 2019

​Шановна Ірина Володимирівна, я проживаю у багатоповерховому будинку по вулицi К.Василенка 4. В нашому дворi бiля другого пiд"iзду живе велика собака ,яка не однаразово кусала мешканцiв нашого будинку в тому числi мою шестирiчну доньку.I так як у нас прохiдний двiр вона iнколи кидаеться на людей з iнших будинкiв.19.08.2019 я зверталась у телефонiй розмовi до мiськоi ради з проханням про вилучення собаки з нашого двору.22.08.2019 приiхала бригада i забрала собаку,але попередили ,що через 10 днiв ,якщо собака не скаженна ii повернуть на мiсце.Мешканцi нашого будинку звертаються до вас задопомогою ,щоб цю собаку неповертали у наш двiр, бо знов будуть покусанi нашi дiти.Якщо буде потрiбно, ми збиремо пiдписи покусанних людей цiею собакою.Також прошу вас прийняти мiри до мешканки нашого будинку Мовчанюк Лариси Антонiвни, яка проживае у кватирi 49, бо вона кормить i пiклуеться цiею собакою i коли взнала ,що я поскаржилась на собаку обзивае,проклинае,погрожуе менi i моiй сiм"i.Я зверталась iз заявою до полiцii ,але це не допомогло, вона i надалi проклинае людей якi проти цiеi собаки.Також за словам ii сусiдiв у неi в квартирi проживае близько 20 котiв i на поверсi стоiть жахливий сморід.Мешканці нашого будинку надіються на вашу допомогу Дякую.

Відповідь:
03 вересня 2019

Ваше звернення щодо агресивної тварини розглянуто департаментом комунального господарства та благоустрою, про що повідомляєм наступне.

Відповідно «Програми регулювання чисельності тварин гуманними методами в м. Вінниці на 2016-2020 рр.», тварини можуть перебувати під опікою мешканців.

За інформацією адміністрації Муніципального притулку, з гр. Мовчанюк Л.А. проведено профілактичну бесіду. Повідомлено, що опікування за твариною включає в себе відповідальність, як за стан тварини, так і за її дії. Відповідно «Правил благоустрою території міста Вінниці» особи, які утримують тварин, зобов'язані не допускати порушень прав і законних інтересів інших фізичних осіб та не створювати загрози безпеці людей, а також інших тварин. Також повідомлено, що в разі наявних фактів агресивної поведінки опікунської тварини, працівниками Муніципального притулку буде здійснено відлов для подальшої передачі новому власнику на утримання у закритих вольєрах або територіях з охоронною метою.

Крім того, повідомляю, що відповідно  ст. 32 Закону  України  «Про  захист  тварин  від  жорстокого поводження», нагляд за дотриманням порядку вигулу домашніх тварин (собак) у громадських місцях здійснюють органи внутрішніх справ  (патрульно-постова служба та дільничні інспектори поліції)  та вживають відповідних заходів у разі порушення законодавства про порядок поводження й утримання домашніх тварин. 

Враховуючи вищевикладене, виконавчим комітетом направлено листи Вінницькому відділу поліції ГУ НП у Вінницькій області та Головному управлінню Держпродспоживслужби у Вінницькій області щодо сприяння у межах повноважень щодо розгляду даної ситуації з проханням повідомити Вас у листі.

 

Вкладення