(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/ca06f6bc-a393-4753-895b-425a3d7c0243/4/kopchuk.jpg
Копчук Ірина Володимирівна
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.


Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а п'ятниця: з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-й понеділок з 10-00 до 11-00
3-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-55 / 0432 59-50-67
Звернення:
23 серпня 2019

​Добрий день, шановна Ірина Володимирівна! Дуже просимо посприяти усуненню шумового безладу від диких хамських музик під нашими вікнами від РАГСУ. Ми ж ще не глухі. Тут не клуб, не бар це житловий будинок, не поле.. Починаючи з п'ятниці наше життя супроводжують гучні удари барабанів з пісилювачами, одноманітна неякісна музика, а саме головне голосна више дозволеного шуму аж голова лопає і барабанні перетинки. Вибачте, ми теж люди і хочаб на вихідних  хочемо мати можливість відпочивати... В будинку старі лежачі які не можуть підійти, діти, хворі, з нічних чергувань, з бойових дій війни. Спека, вікно не закриєш але і воно не допоможе. Хіба музика це щоб ще і ще сильніше і голосніше?....Стільки років вже нас мучать, немає совісті. Підходили просили, у відповідь -брутальність. Хто дозволив цей безлад? Доречі як я розумію це порушення закону.  В мене особисто мати хвора ночами не спить під ранок насилу засинає. Дуже просимо припинити цей безлад ми і так на роздоріжжі серед доріг, гуртожитків, газ контори єдине місце де можна у подвір'ї пройтися з дитиною і те весільні кортежі прямо по всіх площі. Доречі хіба дозволено весільним машинам влаштовувати автостоянку на площі біля клумби і під вікнами влаштовувати шабаш. Да комусь весело, да музика вічна, але ж потрібно і про інших думати елементарна людяність. Люди-мешканці що мають з глузду з'їхати, вмерти бо їм потрібно розважитись. Вибачте, ми довго терпіли. Люди дуже сердиті, випрацьовані. Ми розумію це чужі люди, чужі проблеми але ввійдіть у наше становище. Захистіть наше право на захист свого здоров'я, життя...З повагою, мешканці будинків № 24, 25, 27 і небайдужа  міста по вулиці Замостянській. Дякую. Дуже чекаємо відповіді. 

Відповідь:
29 серпня 2019

Розглянувши Ваше звернення. від 23.08.2019 р., щодо усунення шумового безладу від музик під вікнами від РАГСУ, повідомляємо наступне.

Ваше звернення від 23.08.2019 р. надіслано за належністю для розгляду та відповідного реагування до Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області (вул. Хмельницьке шосе, 7, м. Вінниця, 21036).


Вкладення