(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/Ніценко%20Володимир%20Миколайович.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 15-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
22 серпня 2019

​Тротуар по вул. Андрея Шептицького (навпроти вул.Миколаївська 2) має розрив що створює значні незручності для пішоходів. Фото розриву https://www.instagram.com/p/BkexQwWBP6x/

Відповідь:
19 вересня 2019

​Ваше звернення з приводу облаштування тротуару по вул. А. Шептицького, навпроти вул. Миколаївська, 2, розглянуто департаментом комунального господарства та благоустрою.

Повідомляю, що наразі розглядається питання продовження робіт з асфальтування вул. Миколаївської. В складі зазначених робіт буде розглядатися питання облаштування вищезазначеного тротуару.

 

Вкладення