(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/Ніценко%20Володимир%20Миколайович.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 15-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
21 серпня 2019

​Добрый день! Прошу сделать ямочный ремонт на улице Подольская, в связи с тем, что в конце улицы городом была продана земля, прошлым летом самосвалами возили грунт,  дорога полностью разбита, в этом году ремон не велся. Спасибо.

Відповідь:
17 вересня 2019

​Департаментом комунального господарства та благоустрою розглянуто Ваше звернення з приводу ремонту дорожнього покриття вул. Подільської.

Довожу до Вашого відома, що можливість проведення ремонтних робіт на вищевказаній вулиці в поточному році буде розглядатись департаментом комунального господарства та благоустрою при умовах залишку коштів у бюджеті м. Вінниці на дані цілі.              

Вкладення