(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/Ніценко%20Володимир%20Миколайович.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 15-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
18 серпня 2019

      Завдячуючи Департаменту комунального господарства та благоустрою для покращення вигляду нашого міста реалізуються масштабні проекти. Жителі Вінниці дуже вдячні Вам за це!        У районі нашого будинку по вул.Стельмаха 43А нещодавно завершили установку нових бордюрів та тротуарних доріжок. Робота зроблена якісно та гарно.

      А зараз, за замовленням Вінницької міськради, ТОВ "Теплоенергетична компанія" виконує ремонт теплотрас у районі дитсадочка №67 та нашого будинку по вул.Стельмаха 43А із застосуванням землерийних машин та будівельного крану. Усі труби для ремонту були розвантажені на нещодавно збудовані тротуари. У результаті робіт важкої техніки частина тротуарів та бордюрів - понівечені.  Мешканці навіть не встигли намилуватися охайними прибудинковими територіями та не вірять, що ця компанія відновить їх попередній вигляд. Після звертання до офісу ТОВ (тел. 0433824593) - бордюри та тротуар продовжують розбиватися щодня. Надіємося, що руйнування навколишньої території припиняться саме після Вашого втручання. Просимо полагодити понівечені бордюри та асфальт на доріжках біля будинку по вул. Стельмаха, 43 А.

Відповідь:
12 вересня 2019


Ваше звернення щодо благоустрою прибудинкової території за адресою вул. Стельмаха, 43А, опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради та в межах компетенції повідомляємо наступне.

Згідно отриманого дозволу та комплексного плану технічних заходів на 2019 рік щодо удосконалення технології теплопостачання та підготовки теплового господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років, підрядною організацією ТОВ «Теплоенергетична компанія», виконуються реконструкція теплових мереж від центрального теплового пункту, в тому числі до житлового будинку №43А по вул. Стельмаха.

Крім того, відповідно до умов отриманого дозволу та трьохстороннього договору між МКП «Адміністративно-технічний центр», КП BMP «Вінницяміськтеплоенерго» та ТОВ «Теплоенергетична компанія» підрядник зобов'язаний після завершення  вказаних робіт відновити порушений благоустрій, в тому числі асфальтобетонне покриття.        

Вкладення