(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/матусяк%20сергій%20володимирович%20заступник%20міського%20голови_jpg.jpg
Матусяк Сергій Володимирович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання комунального майна міста, містобудування і архітектури, земельні питання.

Особистий прийом громадян:
2-й четвер з 10-00 до 12-00​
1-а, 5-а середа з 15-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
16 серпня 2019

​    Прошу перевірити незаконне будівництво в нашому домоволодінні за адрессою м.Вінниця вул. Кармелюка 69\3., яке  о 8-й годині 16.08.19 р. розпочала співвласник Шевчюк Катерина Адольфівна за відсутності :

     --- дозвільних документів на проведення будівельно-ремонтних робіт,

     -- державного акту на земельну ділянку,

     -- погодженням із співвласниками.

     Рік тому Шевчук К.А. знесла в саду свій сарай, та провела ремонтні роботи даху будинку. Крім того, вона зробила незаконні прибудови до будинку 73 :   літню кухну, сарай з погребом і навіс.  Та зеднала іх у цілісний будівельно-майновий комплекс, будинковолодінь № 69-71, 73, 75-77. без протипожежних розривів. Повторно прошу здійснити оперативне реагування відповідними службами.

Відповідь:
13 вересня 2019

​За дорученням заступника міського голови порушене у Вашому зверненні питання  щодо проведення робіт по вул. Кармелюка, 69/3 у м. Вінниці розглянуто. За результатами по суті повідомляю наступне.

Виходом на місце станом на 03.09.2019року працівниками департаменту архітектурно-будівельного контролю візуально та зі слів присутніх на момент виходу працівників виявлено факт заміни покрівельного матеріалу існуючої будівлі. Факту виконання будівельних робіт, що потребують отримання документів дозвільного характеру на момент виходу на місце не виявлено.

Відповідно до Положення про Департамент архітектурно-будівельного контролю (далі - Департамент), затвердженого рішенням Вінницької міської ради №504 від 18.11.2016р., розділу 3 пункту 3.1.2. Департамент здійснює державний архітектурно-будівельний контроль за дотриманням замовниками, проектувальниками, підрядниками та експертними організаціями, а також особами, відповідальними за здійснення авторського та/або технічного нагляду, вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил, під час виконання підготовчих та будівельних робіт.

Вкладення