(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/_w/WYU_8044_jpg.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
​Особистий прийом громадян:
3-й четвер з 16-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1​
(за попереднім записом)
Звернення:
16 серпня 2019

​Доброго дня! Сергій Анатолійовичу, звертаюсь до Вас, як уповноважена по будинку по вул. Олександра Соловйова,3. У нас склалася дуже неприємна ситуація. В антикварному магазині , що розміщений у квартирі 9 , та у квартирі № 13.що над магазином, потекло зі стелі.  Працівниками ТОВ "ЖЕО" було виявлено, що у квартирі 18 та 22, які знаходяться в цьому стояку, сухо. ТОВ "ЖЕО" у понеділок 12 серпня в даному стояку перекрило воду і до сих пір її не включило. Але  у квартирі 13 та 9 вода продовжує текти. Натомість мешканці 4-х квартир п'ять дні вже без води, вода тече лише зі стелі. ЖЕО не може знайти причину і годує завтраками, ніяких оперативних дій проведено не було. У 21 сторіічі, в центрі міста ще й в таку спеку залишитись без води на такий термін є катастрофою. Тим більше невідомо коли вже буде той HAPPY END. ТОВ "ЖЕО" ходить кожного дня сюди , наче на екскурсію. В Управлінні житлового господарства теж в курсі ситуації, але не квапляться. Прошу Вас негайно втрутитись  у вирішення даної ситуації, доки мешканці вищевказаних квартир не забули, що проживають у місті, комфортному для проживання. 

Також хочу подякувати за обіцяну реконструкцію, яка наразі проводиться.

Відповідь:
03 вересня 2019

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо відсутності послуги водопостачання в будинку № 3 по вул. Олександра Соловйова, за дорученням міського голови, розглянуто.

За інформацією адміністрації ТОВ «ЖЕО», причиною відсутності послуги водопостачання в зазначеному будинку була аварійна ситуація внутрішньоквартирної мережі в кв. № 18.

Власниками зазначеної квартири усунуто аварійну ситуацію, водопостачання відновлено.

На даний час всі мешканці будинку забезпечені вказаною послугою.

В телефонній розмові працівника департаменту з Вами інформацію підтверджено.

Вкладення