(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Фото
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
2-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-44
Звернення:
15 серпня 2019

Шановний Михайло Васильович,

Прошу Вас звернути увагу на питання, яке може стосуватися не тільки мене особисто, а ще багато громадян нашого міста!

Сьогодні 15.08.2019 року близько 19:00, я Шпортюк Аліна Олександрівна здійснювала проїзд у тролейбусі #5 маршрутом Вишенька-Зал.вокзал. Я надіслала SMS на номер 877 з відповідним кодом і довго чекала підтвердження, підійшла кондуктор і сказала оплачувати за проїзд, мені довелось оплатити і буквально через хвилину мені прийшло підтвердження. Я показала підтвердження кондуктору, але вона відмовилась повертати мені кошти. В результаті я заплатила за проїзд 8 гривень! Коли я запитала причину чому вона мені відмовляє, вона сказала, що я проїхала вже одну зупинку і вона не може мені повернути кошти!Як це пов‘язано, я не знаю! В жодних правилах такого не вказано.Коли я запитала її прізвище, вона мені сказала, що це не моє діло, хоча вона працює на міській службі і не в праві мені відмовляти в цьому. Номер квитка ВННК43. 808261.

Хочу побачити реальну конкретну відповідь на електронну адресу, а не скопійовану шаблонну фразу, про повідомлену роботу. 

Щиро дякую!

Відповідь:
13 вересня 2019

Ваше звернення щодо оплати за проїзд в тролейбусному маршруті  №5 «Вишенька – Залізничний вокзал» опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради спільно з комунальним підприємство «Вінницька транспортна компанія».

За результатами опрацювання повідомляємо наступне.

Для можливості вирішення питання щодо компенсації коштів, що Ви витратили при проїзді в тролейбусному маршруті №5 «Вишенька – Залізничний вокзал», Вам необхідно звернутись до комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» за адресою м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 29, взявши з собою квиток за сплачений проїзд в даному тролейбусі.           

Департамент енергетики, транспорту та зв'язку спільно з комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» приносять Вам вибачення за незручності, що сталися з Вами при проїзді в громадському транспорті міста Вінниці.

Вкладення