(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/_w/WYU_8044_jpg.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
​Особистий прийом громадян:
3-й четвер з 16-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1​
(за попереднім записом)
Звернення:
15 серпня 2019

​Доброго вечора. Сергій Анатолійович чому муніципальне житло по вулиці Петра Запорожця 4 ? Він повинен був здатися ще в грудні ,потім в березні ,потім в червні точно, потім в липні і кожного місяця нам обіцяють і не виконують !!!!!!!! За що ми заплатили гроші ,щоб так довго чекати квартиру ???? Телефонуємо до співробітників муніципального житла ,розмовляли з Юрієм Тарапкіном теж одні обіцянки !!!!! Скільки ще чекати ???? Поставте чітку задачу і вирішуйте це питання чим скоріше!!!! Чекаємо Вашої відповіді.

Відповідь:
29 серпня 2019

Виконавчими органами Вінницької міської ради опрацьовано Ваше звернення  щодо введення в експлуатацію будинку по вул. Петра Запорожця, 4 в м. Вінниця (друга черга). За результатами опрацювання повідомляємо.

Замовником на будівництво вказаного будинку 20.08.2019 року отримано сертифікат від Державної архітектурно-будівельної інспекції України на підтвердження готовності до експлуатації будинку по вул. Петра Запорожця, 4 в м. Вінниця (друга черга). Найближчим часом буде проведено урочисте вручення ключів від квартир.

Щодо подальших дій учасників Програми "Муніципальне житло Вінницької міської об'єднаної територіальної громади", Вас повідомлять працівники «Муніципального фонду управління та фінансування будівництва». Також,  на сайті Вінницької міської ради буде розміщено відповідну інформацію.

Вкладення