(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/_w/WYU_8044_jpg.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
​Особистий прийом громадян:
3-й четвер з 16-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1​
(за попереднім записом)
Звернення:
15 серпня 2019

Шановний Сергію Анатолійовичу!!!

    Звертаюсь до Вас з вирішення питання. З правил містобудування, планування і забудови міського і сільського поселення СП 42.13330.2011     (СНиП 2.07.01-89*), випливає, що організація паркувальних місць у дворі житлового будинку повинна проводитися на відстань не менше 10 м від стін будинку. З сказаного слід, що парковки під вікнами житлових будинків бути не повинно, а якщо вона є, то це є порушенням вимог нормативних документів  Під вікнами будинку, де я мешкаю, існує факт наявності стоянки, що не відповідає санітарним та протипожежним нормам та становить загрозу ё здоров'ю (змушені дихати шкідливими вихлопами, смикатися від спрацьовує сигналізації і нескінченно слухати, як хтось газує серед ночі під їх вікном). Стоянка автомобілів знаходиться на відстані менше 2 м від стін будинку.

     Прошу Вашого втручання щодо заборони паркування автотранспорту безпосередньо під вікнами будинку та встановлення паркувальних бар'єрів.

          Заздалегідь вдячний за порозуміння.

    15.08.2019.                                                                                        О. Шевченко


Відповідь:
27 серпня 2019

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо встановлення паркувальних бар'єрів на прибудинковій території житлового будинку № 12 по вул. Замостянській,  за дорученням міського голови, розглянуто.

Відповідно до Наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 25 серпня 2005р. №76 «Про затвердження правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій»  п. 3.7.5  - дороги,   проїзди   й  проходи  до  будівель,  споруд мають  бути  завжди  вільними.

П. 6.13.8 Правил благоустрою територій міста Вінниці, які затверджені рішенням Вінницької міської ради від 01.03.2011р. №104 на об'єктах благоустрою забороняється перекривати проїзди, проходи загального користування будь-якими засобами без відповідного дозволу виданого в установленому порядку.

Питання щодо порушення вимог законодавчих нормативно-правових актів стосовно захисту населення від порушень правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях належить до повноважень органів внутрішніх справ (Національної поліції).

Вкладення