(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/фурман%20роман%20сергійович_jpg.jpg
Фурман Роман Сергійович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​


Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-45 / 59-51-33
Звернення:
15 серпня 2019

У другій декаді серпня 2019 року за керівництвом Вашого Департаменту в 4 під'їзді нашого будинку за адресою: Вінниця, вулиця Стеценка, будинок 44 почався ремонт сходинок ганку. Я проживаю в цьому під'їзді в квартирі 132.

За проектом ремонту сходинок ганку передбачається плиткове покриття сходинок.

У мене ампутована права нога. Я інвалід 2 групи. Я пересуваюся на протезі і за допомогою милиць.

У зимовий період часу плиткове покриття стає слизьким і спускатися по сходах, покритих плиткою мені буде небезпечно або навіть неможливо.

Прошу Вас при проведенні ремонту врахувати моє прохання зробити ганок безпечним для мого пересування, використовуючи для покриття сходинок НЕ плитку а інші (не слизькі в зимовий час) матеріали. Від проведеного ремонту залежить не тільки моє здоров'я але і життя.


Відповідь:
13 вересня 2019

Ваше звернення щодо проекту сходів при вході в під'їзд житлового будинку №44 по вул. Стеценка, розглянуто.

Роботи з капітального ремонту сходів при вході до четвертого під'їзду вищевказаного житлового будинку виконані з врахуванням державних будівельних норм та згідно проектно-кошторисної документації, яка розроблена та замовлена співвласниками, та погоджена представником будинку. 


Вкладення