(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/_w/WYU_8044_jpg.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
​Особистий прийом громадян:
3-й четвер з 16-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1​
(за попереднім записом)
Звернення:
14 серпня 2019

Звертаюсь до Вас з повагою, ​Сергій Анатолійович!

Мене цікавить от яке питання:  Я живу на проспекті Космонавтів біля парку Дружби Народів.

Майже кожний вечір, особливо коли спадає денна жара, десь після 21 години з вулиці тхне каналізацією. Лягаєш спати з закритими вікнами. Про чисте повітря можна лише мріяти. Я вже зверталась до Вас з цим питанням, десь рік назад. Відповіді не отримала.

Відповідь:
03 вересня 2019

Ваше звернення з приводу неприємного запаху каналізації, який періодично появляється в районі парку Дружби Народів – просп. Космонавтів, за дорученням міського голови, розглянуто  департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

По суті звернення повідомляємо, що ймовірною  причиною неприємного запаху каналізації в повітрі є розташовані в Сабарові застарілі міські очисні споруди каналізації.

Підприємством «Вінницяоблводоканал» постійно  проводиться ремонт очисних споруд каналізації  з відновленням  окремих споруд та використанням сучасних матеріалів та реагентів. На разі застарілі споруди та  обладнання ОСК потребують повномасштабної реконструкції і модернізації, яка  дала  б  можливість покращити якість очищення стічних вод, ліквідувати запахи та зменшити екологічне навантаження на навколишнє середовище.

Повний комплекс заходів по реконструкції очисних споруд каналізації  м. Вінниці потребує значних фінансових затрат. За попередніми розрахунками вартість реконструкції очисних складатиме понад 15,0 млн. євро і буде виконуватися в три етапи (три черги).

В 2018 році в рамках реалізації  державної програми «Соціально-економічного розвитку»  розпочато роботи першої черги реконструкції  каналізаційних очисних споруд  при загальній проектній вартості І-ї черги 48 433 480,00грн.  

Станом на 27.08.2019р. роботи по реконструкції ОСК призупинено в зв'язку з відсутністю фінансування  з держбюджету.   В разі виділення коштів з державного бюджету, роботи по реконструкції  ОСК будуть продовжуватися.

Вкладення