(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/Ніценко%20Володимир%20Миколайович.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 15-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
12 серпня 2019

​Шановний Володимире Миколайовичу! Звертаюсь до Вас від імені мешканців будинків #16 та 18. Кілька років тому через вул.ак. Янгеля, навпроти будинку #18 проводили підземні комунікаціі, через що просів грунт під дорожним полотном та утворилася вибоіна шириною менше 1м впоперек усієі вулиці. При проізді великовагового транспорту через дану вибоіну створюється значний шум, та міні землетрус, такий, що аж підпригують люстри на потолку у прилеглих будинках. 

Зараз, коли частина вулиці ак. Янгеля перекрита через реконструкцію, та непотрібно перекривати рух, від імені мешканців прошу Вас посприяти асфальтуванню даноі ділянки вулиці(вул.ак Янгеля між магазином "Украіночка" та буд. 18)

Дякуємо за Вашу роботу!

Відповідь:
09 вересня 2019

​Ваше звернення стосовно просадки, яка утворилася на проїжджій частині по вул. А. Янгеля, між магазином «Україночка» та буд. №18, розглянуто департаментом комунального господарства та благоустрою.

Повідомляю, що ремонт дорожнього покриття на вищезазначеній ділянці включено до плану робіт департаменту та буде виконано в порядку черговості, при наявності коштів в міському бюджеті на ці цілі.

Вкладення