(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/Ніценко%20Володимир%20Миколайович.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 15-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
09 серпня 2019

​Добрий день! Звертаються до Вас мешканці багатоквартирних будинків 38 та 40, розташованих  по вул. І.Федорова. Ми не належимо до квартального комітету,створені ОСББ. До наших будинків з вулиці Макаренко  веде з'їзд, який регулярно вимивється дощем, в результаті утворюються глибокі яри, через які неможливо з'їхати та навіть пішки йти важко, не кажучи про дитячі візочки та велосипеди. Два роки назад міська рада висипала щебінь та розрівняла грейдером, дякуємо за це, та цього замало. Великими дощами щебінь змивається. Також даною дорогою користуються вантажні машини, що їдуть на будівництва, які ведуться на сусідньому полі. Відповідно дорога до наших будинків нагадує дорогу в віддаленому селі. А в нас дуже гарне місто, комфортне для людей. І ми теж просимо комфорту. Для співфінансування дуже велика ділянка для семи сімей. Ще хочеться звернути увагу на хащі, які існують біля даної дороги, навколо невеликого струмка (вул. І. Федорова). Ввечері моторошно там йти, а несвідомі мешканці мікрорайону мають куди скидати непотріб. Тому просимо вас розглянути наше питання щодо ремонту цього відрізку дороги, а також розчистки ділянки від зайвої рослинності. Щиро дякуємо!!! 

Відповідь:
05 вересня 2019

Департаментом комунального господарства та благоустрою розглянуто Ваше звернення щодо ремонту ділянки дороги по  вул. І. Федорова та видалення чагарників.

Довожу до Вашого відома, що із виїздом на місце фахівцями департаменту була обстежена вищезазначена вулиця, за результатами обстеження було виявлено, що стан дорожнього покриття потребує капітального ремонту.

Також зазначу, що облаштування поліпшеного асфальтобетонного покриття по вул. Федорова в 2019 році, на жаль, за рахунок коштів міського бюджету не передбачене. Дане питання буде розглядатись протягом наступних років при наявності коштів на дані цілі.

Водночас повідомляю, що довгостроковий план розвитку міста Вінниці передбачає влаштування поліпшеного твердого покриття на всіх дорогах, але, на сьогоднішній день, видатки міського бюджету на виконання робіт по асфальтуванню вулиць та провулків приватного сектору першочергово будуть призначатись на ті об'єкти, на яких мешканці погодились на співфінансування.

Питання доцільності проведення асфальтування вулиці до прокладання мереж водопостачання та каналізації по ній повинно вивчатись мешканцями спільно із головою квартального комітету (якщо вони не прокладені).

Про прийняте на загальних зборах мешканців провулку рішення, квартальний комітет інформує асоціацію органів самоорганізації населення м. Вінниці для подальшого включення об'єкта до планів господарської діяльності на наступні роки.

Також зазначу, оскільки вищезазначена ділянка знаходиться на території приватного сектора, для видалення чагарників пропоную звернутись в ОАСН  м. Вінниці.

Вкладення