(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/Ніценко%20Володимир%20Миколайович.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 15-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
09 серпня 2019

     Шановний, Володимир Миколайович декілька років підряд, у нашому місті по вулиці Богдана Хмельницького, після повороту на вул. Кармелюка, існує стихійне звалище смітті, яке смердить, майже на весь район, а собаки те розволікають по всій вулиці.  

     На неодноразові звернення до квартального комітету, і асоціації, їхні фахівці багато раз робили зауваження, висять об'яви про те коли можна виносити сміття, але наших людей можна привчити до порядку, тільки великої гривнею, у вигляді штрафів.                                                                         

     З врахуванням описаного, ПРОШУ Вас, дати вказівку відповідним службам в наведенні порядку з ліквідації  стихійного звалища сміття за вище вказаною адресою.          


Відповідь:
28 серпня 2019

За дорученням міського голови Сергія Моргунова, Ваше звернення, щодо стихійного звалища відходів по вул. Б. Хмельницького, розглянуто департаментом. За результатами розгляду повідомляю наступне.

У зв'язку з не проїзними провулками для сміттєвозів, вивезення побутових відходів від кожного будинковолодіння, ускладнене. Тому, для забезпечення вивезення побутових відходів, на зазначеній території індивідуальної садибної забудови, запроваджено планово-поквартирна система збирання побутових відходів. Вивіз здійснюється згідно графіку щопонеділка до 10-ї години, який доведений до усіх мешканців квартального комітету.

Відповідно п. 5.14. Правил благоустрою території м. Вінниці, в разі застосування планово-поквартирної системи збирання побутових відходів, споживачі самостійно завантажують побутові відходи у сміттєвоз, що прибуває за графіком. Забороняється виставляти та складувати побутові відходи за межами приватного домоволодіння завчасно (раніше однієї години) до прибуття сміттєвозу. Але, для зручності споживачів, працівники виконавця послуг, здійснюють завантаження самостійно. Нажаль, не всі мешканці дотримуються даних правил, в результаті чого, здійснюється засмічення даної вулиці.

Керівництвом квартального комітету була проведена роз'яснювальна робота з мешканцями приватних домоволодінь, а також, розміщені оголошення, щодо недопущення порушень Правил благоустрою.

Крім того, спеціалістами Асоціації органів самоорганізації населення спільно з КП «Муніципальна варта» будуть проведені рейди для застосування заходів адміністративного впливу на порушників.

Також департаментом надано доручення КУП «ЕкоВін», опрацювати можливість здійснення непланового підбирання побутового сміття попутним транспортом.

Дякуємо Вам, за небайдужість до санітарного стану нашого міста!

30.09.2019

Ваше звернення щодо стихійного сміттєзвалища по вул. Б.Хмельницького, після повороту на вул. Кармелюка, Асоціацією органів самоорганізації населення м. Вінниці розглянуто, повідомляємо наступне.

Вул. Б.Хмельницького, 50 на якій знаходиться місце складування побутових відходів та вул.Кармелюка входять до меж квартального комітету «Привокзальний» і обслуговуються з вивезення побутових відходів КУП «Ековін».

Враховуючи складний рельєф вул.Кармелюка в зимовий період, було прийнято рішення дозволити мешканцям вул.Кармелюка та прилеглих будинків вул. Б.Хмельницького (для зручності збору та вивезення ТПВ) складувати побутові відходи на вказаному у зверненні місці по вул. Б.Хмельницького, біля будинку №50 (один раз на тиждень у понеділок з 7.00 до 7.30 години ранку). Така система вивезення була  впроваджена з 2017р.

Для підтримання в належному санітарному стані місця збору ТПВ, квартальним комітетом «Привокзальний» були розміщені оголошення з вимогою про дотримання вивезення та утримання в належному санітарному стані місця складування ТПВ та були організовані позапланові прибирання та вивезення сміття.

Для проведення запобіжних заходів щодо завчасного реагування на неправомірні дії власників будинковолодінь вул.Кармелюка по вивозу ТПВ, 05.09.2019р. об 18-00 годині дня (протокол №01 від 05.09.2019р.) відбулись повуличні збори в кількості 30 осіб. Участь у зборах взяли голова квартального комітету Л.Попіль, головний спеціаліст В.Деркач, представники Муніципальної варти та мешканці приватної забудови. Під час обговорення даного питання мешканці погодились виставляти сміття для вивозу біля кожного будинковолодіння  з 07.00 до 07.30год.

На даний час силами квартального комітету та Асоціації організовано чергування.

Внесена Вами пропозиція щодо долучення до чергування працівників Муніципальної варти, проінформовано керівництво зазначеної структури.

Вкладення