(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/Shved.jpg
Бочевар Роман Павлович
Директор департаменту, Департамент правової політики та якості

​Вирішує питання юридичного супроводження та забезпечення єдиної правової політики та якості при виконанні Вінницькою міською радою та її виконавчими органами своїх завдань на підставі, в межах повноважень і способами, передбаченими Конституцією і законами України.

Особистий прийом громадян:
1-й, 2-й четвер з 9-00 до 10-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
3-й четвер з 09-00 до 10-00
0432 59-50-42
Звернення:
29 липня 2019

                                                Колективне звернення

   Після спроби проведення громадських слухань  щодо будівництва торговельно-офісного центру по вул.Гоголя,3 м.Вінниці ми, мешканці вул.Гоголя,5 та прилеглих будинків повідомляємо, що ми категорично не надаємо згоду на будівництво ТОЦ в звязку з порушенням земельного законодавства,  будівельних  та санітарних норм.

Повторно надаємо заяву, де вказані всі наші зауваження та аргументи.

                                                           Заява

щодо будівництва торгово-офісного центру по вул.Гоголя,3 м.Вінниця.

10.05.2019. на сайті Вінницької міської ради з'явились  матеріали щодо обговорення проекту торгово-офісного центру (додається фото центру). Будівництво планується на ділянці, де ростуть дерева і кущі. На сьогодні на ділянці за адресою вул.Гоголя №3 стоїть двоповерховий житловий будинок з прилеглою до нього територією.

 Наш 36-квартирний будинок розташований нижче будинку №3 за адресою вул.Гоголя, буд.5. Перед нашим будинком  ділянка, яка відведена нам, як прилегла територія нашого будинку. Отже, і ця ділянка і ділянка будинку №3 відведені під будівництво торгово-офісного центру.

 Рішенням Вінницької міської ради народних депутатів за №510 від 28.09.92р. затверджено акт державної комісії про прийом до експуатації 36-квартирного житлового будинку №5 по вул.Гоголя з відповідною схемою ділянки під будівництво та прилеглу територію.

  На цій ділянці площею біля 400 м² були насаджені дерева, а також був розташований дитячий майданчик, яким мешканці нашого будинку користувались 11 років.

  У 2003 році двоповерховий будинок №3 по вул. Гоголя  було продано і нові власники - гр.Павловський Б.І. та гр.Нискоклон І.В. через декілька місяців захопили нашу ділянку без будь-яких документів..

  Ми звертались письмово і в міськраду, і в "ВООБТІ" і в Державний комітет України по земельних ресурсах. В письмових відповідях з цих установ було вказано, що ділянка самовільно захоплена власниками будинку №3.

  Їх викликали повістками на розгляд справи про порушення земельного законодавства.

 Для того, щоб наш будинок не втратив остаточно прилеглу територію, ми звернулись до суду. Після двох судових засідань суд постановив, що ділянка була захоплена і ми, мешканці будинку №5, маємо право нею користуватись.

 На сьогодні  ми бачимо, що будинок №3 має нового власника, і ділянка, прилегла до нашого будинку, вже відводиться під будівництво торговельного центру.

 На фото проекту ми бачимо 4-х поверхову споруду, фасад якої виходить на вул.Гоголя. На сайті написано, що в цокольному поверсі запланована парковка на 27 авто, а перед центром невелика парковка. Але перед центром вже тротуар, тобто парковка буде за центром, тобто перед нашим будинком. Замість зеленої зони і дитячого майданчику ми матимемо перед вікнами парковку авто. Чи дотримуються тут пожежнонебезпечні та санітарні норми?! Адже чотириповерхова споруда закриє для нас сонячне світло!!!

Забудовник має думати не тільки про свої інтереси, а й про наше здоров'я. У нас більше 100 мешканців в будинку, а вийти з дітьми нема куди.

 Замість парковки під вікнами ми хочемо бачити дитячий майданчик з зеленою зоною.

   Також у зв'язку з запланованим будівництвом торгово-офісного центру є серйозні зауваження. Нам потрібно знати результати експертизи і проектних досліджень з приводу наявності грунтових вод.

  Якщо будувати масивну будівлю на вершині схилу зовсім поруч з нашим    будинком, грунтові води можуть змінити напрямок  і  заливати підвали і навіть нижні поверхи будинку. Це вже сталося зовсім поруч при будівництві Універмагу, коли  знадобилися серйозні дренажні роботи, щоб відвести воду. Вимагаємо серйозної експертизи, яка би перевірила стан грунтових вод на предмет небезпеки реальної загрози буд. по вул. Гоголя №5.

 Копію одного з документів щодо нашої переписки з різними державними установами додаємо.

Просимо врахувати наші зауваження.


 

 


Відповідь:
21 серпня 2019

Виконавчими органами Вінницької міської ради розглянуто Ваше звернення від 29.07.2019р.  щодо будівництва торгово-офісного центру по вулиці Гоголя у м.Вінниці.

Інформуємо, що Ваші пропозиції та зауваження, викладені у зверненні, враховані.

Крім того повідомляємо, що про час та дату проведення наступних громадських слухань з даного питання Вас буде повідомлено у порядок та спосіб, передбачений Положенням про громадські слухання у місті Вінниці, затверджений рішенням Вінницької міської ради №395 від 30.09.2016 року.

Вкладення