(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%92%D0%BE%D0%B9%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0.jpg
Войткова Валентина Романівна
Директор департаменту, Департамент соціальної політики

Вирішує питання сфери соціального захисту населення, надання благодійної грошової допомоги.​


Особистий прийом громадян:
Вівторок з 9-00 до 12-00​
Кімната особистого прийому №1


Пряма телефонна лінія:  
1-а середа з 09-00 до 10-00
0432 50-43-50
Звернення:
27 липня 2019

Добрый день. 

Я сам Винничанин, в Виннице живет моя жена и 3 детей (10 лет, 7 лет и 2 мес), я прохожу воинскую службу по контракту ​в В/Ч А1736, пп В4533, 57 ОМПБр в которой в сентябре создали Самоходный Артилирийский Дивизион (САДн) 2С1 "Гвоздика", Постоянний Пункт Дислокации(ППД) буквально только дали. до этого были или на полегоне или в секторе ООС (АТО) не смотря на то что бригада быва сформирована в 14 году. Обустройством В/Ч занимаемся самостоятельно и за собственный счет, не говоря что технику ремонтируем сами. на данный момент острая необходимость есть в "Пуско зарядное устройство Lavita LA 192017" =2000 грн и 2 шт Автомобильный аккумулятор 225Ач 12В Для 2С1 цена которого за шт. =6000 грн. в виду того что нас вывели из сектора ООС в Херосонскую обл. на ротацию премию за участие мы уже не получаем и нет возможности преобрести данные вещи. не говоря что хотелось бы перевести семью на место ППД. Щас в отпуске до 6 Августа, назад планирую ехать машиной (если смогу изыскать средства на топливо) которую товарищи собрав ресурсы передали мне в пользование для служебных целей, свою машину я уже сдал на металолом после очередного обстрела со стороны противника крупноколиберным вооружением. Итого собираю средства в размере 14000 грн. если вы сможете помочь любым для Вас удобным средством, 57 ОМПБр, а именно САДн и лично я в.о. Командира 1-го огневого взвода - Старшего офицера батареи САДн В/Ч А1736 буду очень благодарен и обязан любой помощью что смогу предоставить. Если надо могу предоставить любую информацию и выслушать Ваши предложения.

Если нет не страшно) с 15 года я попавши по мобилизации и продолжая служить и сохронять целостность нашей страны уже прывык с товарищами выкручиваться и содержать технику и оружие в боевом состоянии своими силами.

Спасибо за уделенное внимание и приятного дня.

Сержант Кравченко Сергей Сергеевич.

Відповідь:
19 серпня 2019

Департамент соціальної політики Вінницької міської ради уважно розглянув Ваше звернення, яке надійшло на ім'я директора Валентини Войткової, щодо сприяння у вирішенні матеріальних проблем, та за результатами розгляду повідомляє наступне.

Відповідно до листа відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи та режиму секретності питання, які порушено Вами у зверненні щодо заправки пальним автомобіля, на якому Ви маєте повертатися з відпустки вирішено.

Щодо облаштування в/ч, ремонту військової техніки, зазначені питання належать до компетенції Міністерства оборони України.

Одночасно повідомляємо, що згідно з Положенням про порядок надання матеріальної грошової допомоги жителям Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням Вінницької міської ради від 29 березня 2019 року № 1646, матеріальна допомога надається членам Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, які опинились в складних життєвих обставинах.

Відповідно до пункту 2 вищезазначеного Положення для вирішення питання щодо отримання матеріальної грошової допомоги необхідно прийти на особистий прийом до директора департаменту соціальної політики Вінницької міської ради Валентини Войткової щовівторка з 9.00 до 12.00 години.

В разі неможливості для заявника з поважних причин (хвороба, тривале відрядження тощо) особисто прибути на прийом до директора департаменту соціальної політики міської ради, це може здійснити без довіреності інший дієздатний член його сім'ї, близький родич, соціальний працівник, особа, яка зареєстрована і фактично проживає разом із заявником або, за дорученням заявника, інша особа на підставі довіреності за формою, визначеною у статті 245 Цивільного кодексу України.

Під час особистого прийому необхідно подати наступні документи:

1. Заяву на ім'я міського голови встановленої форми (додаток 1).

2. Декларацію про доходи та майновий стан особи, яка звернулась за наданням матеріальної грошової допомоги, встановленої форми (додаток 2).

3. Копію паспорта (сторінки 1 і 2, а також сторінка з відміткою про реєстрацію місця проживання).

4. Копію ідентифікаційного номера.

5. Довідки про доходи працездатних осіб, які зареєстровані і проживають разом із заявником, за останні шість місяців, що передують місяцю звернення. 

6. Довідки про розмір пенсії осіб, які зареєстровані і проживають разом із заявником, за останні шість місяців, що передують місяцю звернення.

7. Довідки з Пенсійного фонду України про індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-5 заявника, якщо він є працездатною особою, та працездатних осіб, які зареєстровані і проживають разом із заявником, за останні шість місяців, що передують місяцю звернення.

8. Довідки з лікувальних закладів, які не перебувають у комунальній власності ВМОТГ (в разі необхідності лікування у них).

9. Інші документи, які підтверджують необхідність отримання матеріальної допомоги.

Для оформлення вищезазначених документів перед прийомом у директора департаменту, необхідно звернутися за місцем проживання, де чекають щодня з 9.00 до 17.00 години, та у п'ятницю до 16.00 (крім вихідних та святкових днів) до Управління соціального захисту населення (Правобережне) за адресою: м. Вінниця, вул. Космонавтів, 30,  або Управління соціального захисту населення (Лівобережне) за адресою: м. Вінниця, вул. Брацлавська, 75, департаменту соціальної політики міської ради.

Вкладення