(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/Ніценко%20Володимир%20Миколайович.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 15-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
23 липня 2019

​Доброго дня!Звертаюсь до Вас від імені жителів вулиць Ушинської,Гайдамацької та провулків Гайдамацького,Гайдамацького 1.Наша зупинка(біля гаражів *Політ*)стала ще небезпечнішою,ніж була,а на звернення людей ніхто не реагує.Зупинка стоїть фактично на дорозі.Ні бордюрів,ні захисних стовпчиків тут нема.Авто з гаражів,що виїжджають на дорогу, можуть їхати майже по ногах людей і дітей,що на ній стоять.До зупинки перейти теж неможливо.Пішохідний перехід(зебра) після зими не наведений.Водії не бачать (І НЕ БАЖАЮТЬ БАЧИТИ) його,літають як навіженні,а на зауваження щей хамлять у відповідь.Дітей взагалі не можна пускати самих,а незабаром 1 вересня.Зверніть увагу на дану зупинку і допоможіть нам зробити даний пішохідний перехід і зупинку безпечнішими для нас і наших дітей!!Підкажіть,будь ласка,куди можна звернутись для встановлення світлофора і що для цього потрібно зробити!

Відповідь:
19 серпня 2019

Департаментом енергетики, транспорту та зв’язку міської ради спільно з департаментом комунального господарства та благоустрою опрацьовано       Ваше звернення щодо облаштування бордюрів на зупинці міського пасажирського транспорту «вул. Гайдамацька» та поновлення дорожньої розмітки 1.14.1 «Пішохідний перехід» по вул. Батозькій в районі даної зупинки.

За результатами опрацювання повідомляємо.

За інформацією департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради план робіт на 2019 рік не передбачає облаштування бордюрів на зупинці міського пасажирського транспорту «вул. Гайдамацька». Дане питання залишається в базі даних департаменту для планування та виконання у     наступні роки.

Одночасно повідомляємо, що на сьогоднішній день  комунальним підприємством «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» дорожню розмітку 1.14.1 «Пішохідний перехід» по вул. Батозькій в районі зупинки «вул. Гайдамацька» поновлено.

Вкладення