(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/Ніценко%20Володимир%20Миколайович.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 15-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
22 липня 2019

Прошу вирішити питання прибирання стихійного звалища обрізаних дерев та мотлоху, що виникло біля сміттезвалища біля будинку Пирогова 16а.  

Відповідь:
20 серпня 2019

Департаментом комунального господарства та благоустрою розглянуто Ваше звернення щодо прибирання стихійного звалища обрізаних дерев, що знаходиться біля сміттєзвалища по вул. Пирогова, 16.

Повідомляю, що великогабаритні відходи з контейнерного майданчика були вивезені. За договором на вивіз ТПВ, відходи рослинного походження, будівельні, гілля, до переліку побутових відходів вказаних на вивезення та норм накопичення не входять. Надання таких послуг відбувається після надходження заявки до виконавця послуг від балансоутримувача даного контейнерного майданчика.

У зв'язку з відсутністю балансоутримувача, для вирішення питання по суті, департаментом надано доручення КУП "ЕкоВін" здійснити заходи з очищення зазначеної ділянки за власний кошт.

 

Вкладення