(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/Ніценко%20Володимир%20Миколайович.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 15-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
19 липня 2019

​Пане Володимире!

Від імені мешканців вулиці Москвіна та 1-го провулку Москвіна у місті Вінниці звертаюсь до Вас з проханням стосовно невідкладного ремонту та асфальтування аварійних вулиць  з приватною забудовою за рахунок коштів місцевого бюджету. За весь період існування вул. Москвіна та 1-го провулку Москвіна дорогу тут НІКОЛИ не асфальтували, не говорячи вже про лівньову каналізацію чи тротуари.

Цією дорогою пересуваються не тільки транспортними засобами, а й пішки люди похилого віку, молоді мами з колясками і маленькими дітьми. На сьогоднішній день проїхати на легковому автомобілі або велосипедом практично не можливо, про пересування пішки нічого говорити. Найгірше те, що коли випадають осадки (дощ, сніг), пересування дорогою стає неможливим взагалі.

Ми переконані, що дане питання потрібно вирішувати кардинально, адже після зимового періоду ситуація погіршилась до неможливого.

Маємо велику надію, що Ви допоможете нам у вирішенні цієї проблеми та посприяєте у передбаченні коштів для невідкладного капітального ремонту дорожнього покриття по вищезазначеним вулицям,  у кошторисі на наступний бюджетний період(2020 рік).

Ми дійсно живемо в гарному, сучасному та європейському місті, а тому просимо підтримати всіх мешканці вул. Москвіна та 1-го провулку Москвіна в т.ч. людей похилого віку, дітей, інвалідів в їх праві на рівність та комфортне проживання і пересування на власних вулицях.

Заздалегідь вдячна!


Відповідь:
08 серпня 2019

За дорученням міського голови Сергія Моргунова департаментом комунального господарства та благоустрою розглянуто Ваше звернення щодо асфальтування дорожнього покриття вул. Москвіна та 1-го пров. Москвіна.

Довожу до Вашого відома, що фахівцями департаменту комунального господарства та благоустрою було обстежено вул. Москвіна та   1-й пров. Москвіна. За результатами обстеження було виявлено, що дорожнє покриття вищезазначеної вулиці та провулку потребує ремонту капітального характеру. На жаль, видатками міського бюджету поточного року не передбачено проведення зазначених робіт по вищезазначеної вулиці та провулку. Дане питання буде розглядатись протягом наступних років при наявності коштів на дані цілі.

Водночас повідомляю, що довгостроковий план розвитку міста Вінниці передбачає влаштування поліпшеного твердого покриття на всіх дорогах, але, на сьогоднішній день, видатки міського бюджету на виконання робіт по асфальтуванню вулиць приватного сектору першочергово будуть призначатись на ті об'єкти, на яких мешканці погодились на співфінансування.

Питання доцільності проведення асфальтування по вул. Москвіна та 1-го пров. Москвіна, до прокладання мереж водопостачання та каналізації по ній повинно вивчатись мешканцями спільно із головою квартального комітету (якщо вони не прокладені).

Про прийняте на загальних зборах мешканців вулиці рішення квартальний комітет інформує асоціацію органів самоорганізації населення м. Вінниці для подальшого включення об'єкта до планів господарської діяльності на наступні роки.

Вкладення