(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/Ніценко%20Володимир%20Миколайович.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 15-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
17 липня 2019

​Уважаемый Владимир Николаевич! Довожу к Вашему сведению,  что на Старом городе,  ул. Покрышкина, 1,5 - 2 месяца назад ВОДОКАНАЛ или не известная нам организация, что то делала, делала, не доделала, поставила предупредительный заборчик, и эту яму , типа под люк, закрывать не собираються!!!! Какая проблема,  чтобы накрыть эту яму люком?  Ходят дети, пенсионеры, машины обьезжают в прижимку к бардюру,  а яма "зявает". Яма достаточно глубокая, и не дай Бог в неё оступиться. Мне как жителю этого микрорайона не все равно. Убедительно прошу Вас разобраться с данной ситуацией и решить проблему!!! Заранее спасибо!

Відповідь:
06 серпня 2019

Ваше звернення з приводу відновлення зруйнованого колодязя на проїжджій частині вулиці Покришкіна розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв’язку.

По суті звернення повідомляємо, що на КП «Вінницяоблводоканал» направлено лист щодо обстеження та вжиття необхідних заходів по приведенню колодязя по вул. Покришкіна в належний санітарно-технічний стан.

В зв’язку з тим, що інформація щодо ремонту зазначеного в зверненні колодязя та його балансової належності від КП «Вінницяоблводоканал» відсутня, звернення залишається  на контролі департаменту.

Про вирішення питання піднятого в зверненні вам буде повідомлено додатково.

Вкладення