(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/Ніценко%20Володимир%20Миколайович.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 15-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
17 липня 2019

Шановний Володимире Миколайовичу!​

Черговий раз звертаємось до Вас з проханням допомогти.  Ми, жителі вулиці Немирівське шосе, 214, 214а, 214б повідомляємо: нещодавно відновилися роботи по ремонту вулиці включно з розв'язкою моста об'їзної дороги і Немирівського шосе, а саме будівництво третьої смуги в бік міста Вінниці. Ми неодноразово зверталися до міської влади та Служби автомобільних доріг у Вінницькій області з приводу відсутності тротуару та неможливого і небезпечного руху вулицею Немирівське шосе. Наші діти, які навчаються у місті Вінниці, і ми до автобуса номер 19 рухаємось проїжджою частиною 900 метрів, грубо порушуючи правила дорожнього руху та наражаючи своє життя на небезпеку, оскільки тротуар відсутній  і з відновленням будівництва побудований не буде, бо проектом не передбачений. ЯК ХОДИТИ ДО ШКОЛИ НАШИМ ДІТЯМ І НАМ НА РОБОТУ?!?! Просимо сприяння у вирішенні проблеми будівництва тротуару.

Відповідь:
01 серпня 2019

За дорученням міського голови Сергія Моргунова, Ваше звернення, щодо влаштування тротуару по вулиці Немирівське шосе біля будинків №214, 214а і 214б до нової межі міста розглянуто, про що повідомляю наступне.

Департаментом комунального господарства та благоустрою в 2017 році були виконані роботи по капітальному ремонту дороги по вул. Немирівське шосе (від вул. Чехова до нової межі міста). Всі роботи були виконанні відповідно проектно-кошторисної документації.

Інформую, що дана ділянка дороги, де розташовані Ваші будинки не входить в межу міста Вінниці. Тому в департаменті комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради відсутні будь які підстави для будівництва тротуару по вул. Немирівське шосе біля буд. №214, 214а та 214б так як це призведе до не цільового використання коштів міського бюджету. Щодо улаштування тротуару Вам потрібно звернутись до ДП “Cлужби автомобільних доріг у Вінницькій області”.

Вкладення