(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/Ніценко%20Володимир%20Миколайович.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 15-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
14 липня 2019

​Шановний,Володимир Миколайович!

Звертаємося до,Вас, з приводу підтоплення атмосферними опадами ,будинків по вулиці Пирогова номер:182,186,186 А.Під час дощів,всі атмосферні опади починаючи з Гніванського шосе потрапляють на перехрестя вулиці Пирогова з Гніванським шосе і підтоплюють двори ,паркани будинків,адже вони по дорозі не мають жодного дощового колектора.Це призводить до руйнації даних дворів і парканів.Під час дощів вода стоїть по коліна,є фотозвіт.Звертались до,Вас, ще в 2016 році,до цього часу не бачимо вирішення цієї проблеми .Вирішить,будь ласка,питання будівництва дощового колектора.


Відповідь:
13 серпня 2019

Ваше звернення з приводу підтоплення атмосферними опадами будинків по вул. Пирогова, №182, №186, №186А розглянуто департаментом комунального господарства та благоустрою.

Повідомляю, що на замовлення департаменту комунального господарства та благоустрою, виготовлено проект та розпочаті роботи по капітальному ремонту дороги та тротуару по вул. Пирогова на ділянці від малого містка до Гніванського шосе. В складі даних робіт передбачено питання відведення атмосферних опадів від вищезазначених будинків.

Роботи будуть виконані в порядку черговості, при умові погодження з мешканцями мікрорайону.

 

Вкладення