(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/Shved.jpg
Бочевар Роман Павлович
Директор департаменту, Департамент правової політики та якості

​Вирішує питання юридичного супроводження та забезпечення єдиної правової політики та якості при виконанні Вінницькою міською радою та її виконавчими органами своїх завдань на підставі, в межах повноважень і способами, передбаченими Конституцією і законами України.

Особистий прийом громадян:
1-й, 2-й четвер з 9-00 до 10-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
3-й четвер з 09-00 до 10-00
0432 59-50-42
Звернення:
11 липня 2019

​Керівник департаменту1

Я, керівник ГО чорнобильців міста  Мельник В П  звернувся до Вас з ВИМОГОЮ, а не з проханням  надати пояснення які  ГО міста  мають право отримувати нагороди від ВМР згідно з положеннями? Відповіді не має

НЕ вийде ГИД... у владі, що сидить і нічого не робить крім походу до каси за запплатою !і!

Час вже минув 30 діб! Де відповідь?

21 липня 2019 року наступає!


Відповідь:
31 липня 2019

Ваше звернення від 12.07.2019 р. щодо надання відзнак міського рівня громадським організаціям опрацьовано. За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Листом від 26.06.2019 року за №М-01-49362/01-07 Вас, Володимире Петровичу, повідомлено, що виконавчий комітет міської ради на сьогоднішній день при нагородженні відзнаками міського рівня керується рішенням Вінницької міської ради від 18.11.2016р. № 489  «Про затвердження Програми «Нагородження відзнаками міського рівня, організація і проведення урочистих та інших заходів у м. Вінниці на 2017-2020 роки» (далі- Програма).

Відповідно до Програми, відзнаки міського рівня є формою відзначення громадян та трудових колективів підприємств, установ і організацій, за заслуги у забезпеченні реалізації програм соціального і економічного розвитку міста Вінниці, здійснення ефективної діяльності органів місцевого самоврядування, проведенні заходів щодо забезпечення законності, прав і свобод громадян, а також за сумлінну працю, вагомі трудові досягнення, активну участь у вихованні підростаючого покоління, миротворчу, благодійну діяльність та з нагоди відзначення загальнодержавних і загальноміських свят та заходів, професійних свят, пам'ятних, ювілейних і інших дат та заходів.

Відзнаками Вінницької міської ради та її виконавчого комітету можуть бути нагороджені громадяни України та інших держав, які як правило, проживають на території міста та зробили значний особистий внесок у розвиток міста, посадові особи органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, депутати міської ради, трудові колективи підприємств, установ і організацій. 

Розділ 7 «Положення про відзнаки міського рівня» Програми визначає підстави для нагородження, містить опис відзнак (в разі необхідності), а також встановлює основні вимоги щодо планування і використання коштів передбачених в бюджеті Вінницької міської об'єднаної територіальної громади та порядок нагородження, вручення, носіння відзнак та інші правила.

Зокрема, протягом року за 30 днів, до дати відзначення заходу:

- керівники підприємств, установ, організацій міста за погодженням із комітетом профспілки відповідної установи (в разі наявності), члени територіальної громади міста Вінниці, подають на ім'я міського голови подання про нагородження відзнаками Вінницької міської ради та її виконавчого комітету до відділу звернень апарату міської ради та її виконавчого комітету.           

У поданні зазначається: щодо колективу – економічні показники, щодо кожної особи – біографічні дані, стисла характеристика діяльності, а також конкретні заслуги, досягнення, участь у громадському житті тощо за формою, згідно з додатком 2 до даного рішення. У поданні обов'язково зазначається подія і дата нагородження.

- виконавчі органи міської ради подають на ім'я міського голови клопотання щодо відзначення колективу чи окремих працівників галузі з необхідною інформацією для підготовки проекту рішення виконавчого комітету міської ради.

Не вважаються обґрунтованими клопотання про відзначення осіб та трудових колективів підприємств, установ і організацій, які не мають конкретних і вагомих заслуг та приурочені до малозначущих дат і подій.

Вкладення