(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кудлаєнко Сергій Володимирович
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.

Особистий прийом громадян:
2-а та 4-а п’ятниця з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
14 вересня 2013

Дети наше будующее! Помогите! У нас Не двор для детей а стоянка машин! ​

Відповідь:
04 жовтня 2013

       Департамент житлового господарства опрацював Ваше звернення з питання облаштування прибудинкової території житлового будинку №15 по просп. Космонавтів.
       Правилами дорожнього руху питання стоянки на прибудинкових територіях чітко не регламентується.
        Ст. 152 “Кодексу України про адміністративні правопорушення” визначено, що порушення  правил  благоустрою  територій  міст   та    інших населених пунктів, а також недодержання правил  щодо  забезпечення чистоти і порядку в містах та інших населених пунктах - тягнуть  за  собою  попередження  або  накладення  штрафу  на громадян від одного до трьох неоподатковуваних  мінімумів  доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 Відповідно до пункту 7.2.11.(4) “Правил благоустрою м. Вінниці” на території зелених насаджень забороняється обладнувати стоянки, здійснювати виїзд або розміщати автомашини, мотоцикли, велосипеди та інші транспортні засоби, у тому числі якщо це призводить до пошкодження зелених насаджень  – (дерев, чагарників, квітників,  трав'яної  рослинності природного або  штучного походження, тощо).
        На схемах площі прибирання прибудинкової території чітко визначені межі зеленої зони.
        Житлово-експлуатаційними підприємствами, що надають послуги з утримання будинків та прибудинкових територій чинним законодавством право на накладання штрафів не надано. Таким правом користуються працівники Державної автомобільної інспекції (ДАІ).

       На жаль, інші чинні правові норми, які стосуються порушеного Вами питання відсутні.
       Державна автомобільна інспекція адміністративно виконавчому комітету Вінницької міської ради не підпорядкована.​

Вкладення