(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/Ніценко%20Володимир%20Миколайович.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 15-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
08 липня 2019

​ здрастуйте! Скажіть, будь ласка,куди дівся дитячий майданчик- каруселі,напроти перукарні ,,рута,, на мрії по дорозі жо озера? Там постійно градось багато діток. Що там має бути та куди його перенесли? Дякуємо

Відповідь:
02 серпня 2019

Департаментом комунального господарства та благоустрою розглянуто Ваше звернення, щодо дитячого майданчику по вул.Ватутіна.

Повідомляю, що даний майданчик був демонтований для заміни окремих елементів в межах гарантійного терміну. На даний час усі елементи дитячого майданчику встановлені на попереднє місцерозташування.

Вкладення