(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Іващук
Іващук Антоніна Янківна
Начальник відділу, Відділ оперативного реагування «Цілодобова варта» міської ради

Вирішує питання забезпечення оперативного реагування на звернення громадян у попередженні і ліквідації аварійних та надзвичайних ситуацій по місту.

Телефон: 15-60, 0 800-601560

Особистий прийом громадян:
2-а п'ятниця з 14-00 до 15-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
2-а п'ятниця з 14-00 до 15-00
0432 59-50-88
Звернення:
05 липня 2019

Доброго дня. Хочу поскаржитись на комунальне підприємство ЖЕО. 19.06.2019 в нас було затоплення квартири сусідами, ми залишали заявку через цілодобову варту. Наступного дня прийшла комісія з ЖЕО, виявили хто саме топив і пообіцяли, що наш акт затоплення буде готовий в понеділок, так як комісія була в п`ятницю, то ми згодились і домовились із сусідами, що в понеділок буде акт і будемо розмовляти стосовно відшкодування. На данний час пройшло дві неділі з моменту візиту комісії і акт досі нам не підписали і не видали, це обурливо, нам нічого ніхто не відшкодовує без акту, а в нас малесенька дитина якій 10 місяців, і проводка перегорівша, сирість страшна в квартирі, дитина цим мусить дихати, бо в нас однокімнатна квартира. Будь ласка якщо це у вашій компетенції, допоможіть у вирішенні питаня, щоб видали акт, якщо ні то підкажіть до кого звернутись з данного питання. Дякую.

Відповідь:
30 липня 2019

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо формування акту затоплення квартири, розглянуто.

За повідомленням адміністрації ТОВ «ЖЕО», в ході опрацювання звернення працівниками товариства сформовано акт затоплення, про який йдеться мова у Вашому зверненні, та надано Вам його примірник.


Вкладення