(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/ca06f6bc-a393-4753-895b-425a3d7c0243/4/kopchuk.jpg
Копчук Ірина Володимирівна
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.


Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а п'ятниця: з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-й понеділок з 10-00 до 11-00
3-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-55 / 0432 59-50-67
Звернення:
02 липня 2019

​Шановна Ірино Володимирівно! Звертаюся до Вас, як мешканка будинку по вул.Пушкіна 21. Вже два тижні в нас вниз по вулиці Кн.Коріатовичів 89 , між Фаворіт авто та автомийкою працює "нічний генделик" на березі Ю.Бугу в режимі постійної дискотеки   до 3-5 годин ранку. Музика гремить так гучно, що навіть при закритих повністю вікнах (В 35 градусну спеку) не можливо не те що заснути, а навіть просто спокуйно полежати. Я Вас ДУЖЕ прошу перевірити дозволи на торгівлю та на сам розважальний заклад, та особливо звернути увагу на режим роботи. Ми вже неоднаразово зверталися до гарячої лінії міськвиконкому, нам сказали, що нічого вдіяти не можуть, а вже вчора 01.07 прийшлося звертатися до поліції, вони нам повідомили, що всі дозвільні документи видала Міська Рада і нічого вдіяти теж не можуть. Але ж мають бути якісь обмеження у часі для застосування голосної музики!!! Будь ласка перевірте та обмежте використання звуковідтворювальної апаратури у ніічних час у жилому районі міста. Будь ласка! Дякую.

Відповідь:
17 липня 2019

Виконавчими органами Вінницької міської ради розглянуто Ваше звернення  щодо порушення тиші та громадського порядку в нічний час нічним розважальним закладом, що розташований між будинками №№89-91 по вул. К. Коріатовичів  у м. Вінниця, у зв’язку з чим повідомляємо наступне.

В ході перевірки даного об’єкту фахівцями департаменту адміністративних послуг проведена роз’яснювальна-профілактична робота з суб’єктом господарювання щодо недопущення порушень чинного законодавства з питань дотримання тиші та громадського порядку у вечірні та нічні часи.

За інформацією КП «Муніципальна варта» під час розгляду звернення на суб’єкта господарювання, що здійснює господарську діяльність в даному закладі,   за самовільне розміщення дерев’яних конструкцій для відпочинку та використання не за цільовим призначенням території приватної земельної ділянки по вул. К.Коріатовичів,89 було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст.152 КУпАП. Для винесення постанови  матеріали адміністративної справи направлені на розгляд адміністративній комісії при виконавчому комітеті за місцем його проживання.

З приводу фактів порушення тиші та громадського порядку інформуємо, що пунктом 3 статті 23 Закону України «Про Національну поліцію» визначено, що поліція вживає заходів та припиняє виявлені кримінальні та адміністративні правопорушення.

Зважаючи на Ваше звернення, виконавчими органами Вінницької міської ради було  направлено лист на адресу Вінницького відділу поліції ГУ НП у Вінницькій області з проханням посилити патрулювання у вечірні та нічні часи біля території вищезазначеного закладу.

Вкладення