(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/ca06f6bc-a393-4753-895b-425a3d7c0243/4/kopchuk.jpg
Копчук Ірина Володимирівна
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.


Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а п'ятниця: з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-й понеділок з 10-00 до 11-00
3-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-55 / 0432 59-50-67
Звернення:
26 червня 2019

​Шановна Ірина Володимирівна! 

Звертаюсь до Вас зі скаргою на сусідських собак. 

Мешкаю на старому місті за адресою: вулиця Івана Франка 31а.

Цілу ніч дві вівчарки гавкають не стихаючи, не можливо відкрити вікно. Ночі стають просто нестерпні. Пью снодійні щоб хоть якось заснути. 

Собаки утримуються в вольєрі на невеликій території, цілий день на сонячній стороні без води і в горах своїх фекалій. 

 З сусідами взагалі не має ніякого нормального контакту, живуть самі по собі. Ні з ким з інших сусідів не контактують і собаки заважають всьому округу. 


Прошу Вас вирішити наше питання по порушенні тиші з 22:00 до 8:00.


Відповідь:
23 липня 2019

Виконавчими органами Вінницької міської ради розглянуто, в межах компетенції, питання, викладені у Вашому зверненні, щодо порушення тиші в нічний час сусідськими собаками та неналежне утримання тварин, про що повідомляємо наступне.

Відповідно до ч.3 ст. 24 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», органи місцевого самоврядування та їх посадові особи діють лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачені Конституцією і законами України, та керуються у своїй діяльності Конституцією і законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, а в Автономній Республіці Крим - також нормативно-правовими актами Верховної Ради і Ради міністрів Автономної Республіки Крим, прийнятими у межах їхньої компетенції.

Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» визначено коло повноважень, якими наділені сільські, селищні, міські ради та їх виконавчі органи у різних галузях суспільних відносин. Однак питання, викладене у Вашому зверненні, не відноситься до компетенції органів місцевого самоврядування.

Згідно ст. 7 Закону України «Про звернення громадян», якщо питання, порушені в одержаному органом державної влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, об'єднаннями громадян або посадовими особами зверненні, не входять до їх повноважень, воно в термін не більше п'яти днів пересилається ними за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянину, який подав звернення. У разі якщо звернення не містить даних, необхідних для прийняття обґрунтованого рішення органом чи посадовою особою, воно в той же термін повертається громадянину з відповідними роз'ясненнями.

Враховуючи викладене вище та керуючись ст. 7 Закону України «Про звернення громадян», виконавчими органами Ваше звернення було направлено за належністю до Вінницького відділу Головного управління Національної поліції у Вінницькій області  за вих. №К-01-60242/1-00-10 від 05.07.2019 р. для розгляду та реагування в межах компетенції.

Також повідомляємо, що за інформацією, наданою Асоціацією органів самоорганізацї населення, станом на 03.07.2019 року ситуація щодо утримання собак у нічний час покращилась та будь-яких претензій з Вашого боку обумовлено не було.

Додатково повідомляємо, що згідно ст. 55 Конституції України, кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

Вкладення