(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/fddd005b-3a6e-46cf-bbd5-2513e6d94f47/2/шутак%20ігор%20анатолійович.jpg
Шутак Ігор Анатолійович
Директор департаменту, Департамент комунального майна


Вирішує питання у сфері управління  комунальним майном щодо:
•обліку об'єктів  нерухомого майна територіальної громади міста;
•відчуження об'єктів нерухомого майна, які належать до комунальної власності територіальної громади міста;
•передачі  в оренду об'єктів нерухомого майна комунальної власності.

Особистий прийом громадян:
1-й вівторок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-16
Звернення:
24 червня 2019

​Добрый день, сообщаю Вам о нарушении санитарных норм и факту самозахвата городской земли (согласно кадастру данная територия является городской).

Ситуация следующая - осбб Хмельницкое шосе,21 обгородили двор забором. Даже, если бы имели на это право (теоритическая граница двора проходит от мусорки к углу дома Хм.шосе, 21). Но так же незаконно отгорожен участок не относящийся к этому дому. А именно отгорожена дорога к дому Хм.шосе, 23 и благоустроенная мусорка. Мусорные баки были выкинуты прямо на проезжую часть за пределы "двора".

На данный момент:

- мусорные баки на проезжей части затрудняют движение транспорта

- мусорные баки находятся в непосредственной близости к действующему колодцу (4 метра)

- ежедневно на дороге гибнут животные

- перекрыт вход в ТПП

Відповідь:
18 липня 2019

За дорученням заступника міського голови Матусяка С.В. опрацьовано Ваше звернення від 24 червня 2019 р. за вх. № Т-01-59187,  в якому повідомляється про самовільне зайняття земель загального користування (дорога) біля буд. №21 по вул. Хмельницьке шосе в м. Вінниця та повідомляю наступне.

Департаментом самоврядного контролю було проведено обстеження земельної ділянки територіальної громади міста, розташованої за вищевказаною адресою та встановлено, що Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Династія 21» самовільно зайняло земельну ділянку Вінницької міської об’єднаної територіальної громади  шляхом встановлення огорожі з металопрофілю, металевої сітки з ворітьми без правовстановлюючих документів, що підтверджується результатами проведеної тахеометричної зйомки МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Згідно ст. 1 Закону України «Про державний контроль за використанням та охороною земель» вищевказані дії кваліфікуються як самовільне зайняття земельної ділянки.

Враховуючи вказане вище, складено акт обстеження земельної ділянки, за результатами якого направлено попередження, щодо необхідності звільнення земельної ділянки, що використовується без правовстановлюючих документів.

24.09.2019

За дорученням заступника міського голови Матусяка С.В. опрацьовано Ваше звернення від 24 червня 2019 за вх. № Т-01-59187,  в якому повідомляється про самовільне зайняття земель загального користування (дорога) біля буд. №21 по   вул. Хмельницьке шосе в м. Вінниця та повідомляю наступне.

Департаментом самоврядного контролю було проведено обстеження земельної ділянки територіальної громади міста, розташованої за вищевказаною адресою та встановлено, що Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку    «Династія 21» самовільно зайняло земельну ділянку Вінницької міської об'єднаної територіальної громади  шляхом встановлення огорожі з металопрофілю, металевої сітки з ворітьми без правовстановлюючих документів, що підтверджується результатами проведеної тахеометричної зйомки МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

Згідно ст. 1 Закону України «Про державний контроль за використанням та охороною земель» вищевказані дії кваліфікуються як самовільне зайняття земельної ділянки.

Cкладено акт обстеження земельної ділянки, за результатами якого направлено попередження, щодо необхідності звільнення земельної ділянки, що використовується без правовстановлюючих документів.

Працівниками муніципальної варти за самовільне зайняття земельної ділянки територіальної громади міста площею 0,1411 га, шляхом встановлення огорожі з металопрофілю, металевої сітки з ворітьми за вищевказаною адресою на директора ОСББ "Династія 21" Кіпоренко О.І., складено протокол про адміністративне правопорушення за ст.152 КУпАП, для винесення постанови відносно директора ОСББ "Династія 21" Кіпоренко О.І., матеріали  адміністративної справи направлено на розгляд адміністративній комісії при виконавчому комітеті Вінницької міської ради.

Станом на 18.09.2019 відомості стосовно притягнення Кіпоренко О.І. до адміністративної відповідальності відсутні.

У разі притягнення директора ОСББ "Династія 21" до адміністративної відповідальності виконавчими органами Вінницької міської ради буде розглянута можливість подання позову до суду про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки.

Вкладення