(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/ca06f6bc-a393-4753-895b-425a3d7c0243/4/kopchuk.jpg
Копчук Ірина Володимирівна
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.


Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а п'ятниця: з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-й понеділок з 10-00 до 11-00
3-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-55 / 0432 59-50-67
Звернення:
23 червня 2019

​Доброго дня, Ірина Володимирівна.

Ми, мешканці будинку 22, що по вул. М.Шимка вкотре благаємо допомогти вирішити проблему з "Бочкою", що розташована на базі кв. 51. Безпосереднє сусідство із закладом створює нестерпні умови проживання. Будинок житловий і враховувати те, що ми ще тут живем необхідно.

1.Нас турбує витяжка, що розташована незаконно, про що вже були відповіді, але 2 роки обіцянок з усіх сторін. Або неможливість впинути на осіб,що керують закладом. Неприємні запахи з витяжки нам не дають відчинити вікна.

2.Також відвідувачі палять страшенно, що також шкодить нашому здоров'ю. На зауваження , щоб відійшли до входу, не реагують, хамлять. У туалет ходять під вікна , піддерева, або просто як заманеться. Також заклад не дотримується режиму роботи, бо до 12ночі, 1..., там є відвідувачі, хоча жалюзі вони закривають, і з вулиці ніби то закриті.

3.Ще клієнти виходять на вулицю з бокалами пива і розпивають на пандусі, тим часом палять. Такі картини спостерігаємо щодня.

4.Прибирання території проводиться аби як: розмітання вього попід дерева та виливання з відра миючих засобів на зелену зону.

Нам псують спокій , бо кожного разу відчиняючи вікно або ганяєш курців та тих , хто не знає де туалет, або ковтнеш пересмаженого запаху і зачиняєшся у квартирці без повітря.

Просимо вкотре допомоги.

Відповідь:
18 липня 2019

Ваше звернення щодо незадовільних умов проживання в  житловій квартирі, пов’язаних з діяльністю закладу «Бочка», що розташований за адресою: вул. М. Шимка, 22/51, розглянуто департаментом адміністративних послуг, в зв'язку з чим інформуємо про наступне.

Після засідання Ради підприємців при міському голові, яке відбулося 20.03.2019 року, де розглядалося питання діяльності закладу «Бочка» було вирішено надати термін усунення недоліків  у діяльності  закладу до 01.06.2019 року. Станом на 18.07.2019 року проведення робіт щодо перенесення вентиляційної системи, відповідно до вимог мешканців, не виконано. Зі слів власника закладу виконання даних робіт  потребує значних матеріальних витрат, кошти на які, на даний час, відсутні.

Враховуючи вищевикладене,  питання діяльності закладу «Бочка» буде повторно розглядатися на наступному засіданні Ради підприємців при міському голові, про результати  чого Вас буде проінформовано додатково.

З приводу фактів порушення тиші та громадського порядку інформуємо, що пунктом 3 статті 23 Закону України «Про Національну поліцію» визначено, що поліція вживає заходів та припиняє виявлені кримінальні та адміністративні правопорушення, відтак, у разі виникнення в подальшому даних порушень, Вам доцільно повідомляти правоохоронні органи, з метою вжиття відповідних заходів. В свою чергу, господарюючому субєкту повторно роз’яснено міру відповідальності за порушення встановлених норм та правил.

Вкладення