(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/тимощук%20сергій%20володимирович-заступник%20начальника_jpg.jpg
Тимощук Сергій Володимирович
Заступник міського голови, уповноважений міського голови з питань управління якістю, протидії корупційним загрозам та інформаційної безпеки, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

Вирішує питання правової політики, контролює законність проведення зборів, мітингів, координує роботу виконавчого комітету міської ради, її виконавчих органів з міськими комунальними підприємствами: "Архітектурно-будівельний сервіс", "Вінницьке міське бюро технічної інвентаризації", "Вінницький інформаційний центр", "Вінницякартсервіс", "Муніципальна поліція", а також засобами масової інформації, засновником яких є Вінницька міська рада.

Особистий прийом громадян:
1-й та 4-й понеділок з 11-00 до 13-00
2-й та 3-й понеділок з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
21 червня 2019

За невиконання своїх функціональних обов’язків та за результатами службового розслідування Grand corruption 16.05.2019. iндекс заяви: Т-01–43449 щодо можливої корупційної змови під виглядом Благодiйна Житлова Субсидія

Тимощуку Сергiю Володимировичу оголошуеться звiльнення з посади Заступник міського голови, уповноважений міського голови з питань управління якістю, протидії корупційним загрозам та інформаційної безпеки. 

Ця інформація буде долучена до мате­ріалів мiжнародного кримінального провадження, по нашому сiмейному мiсцю постiйного проживання.         Сподіваюся, адвокат зможе довести до логічного завершення корупційні діяння високопосадовцiв м.Вiнниця, Украïна. 


Прохання, пане Сергiй Володимирович, перш ніж братися за посередництво та робити висновки, ви повинні булиб заслухати іншу сторону та запросити до обговорення. Тому Вам тепер треба спільними зусиллями розрулювати цю ситуацію і недопустити аби iншi мiжнароднi краiни влiзли на се поле - «топтатися по чужих грядках». Бо роздмухувачів є багато й мета в них своєрідна. 

Зичу Вам успіхів та гараздів! 

З Повагою Анжела Олексiïвна. 


Made in Ukraine -  born in USA

Відповідь:
15 липня 2019

Виконавчими органами Вінницької міської ради, розглянуто Ваше звернення від 21.06.2019 року щодо неправомірних, на Вашу думку, дій заступника міського голови Тимощука С.В.

 Повідомляємо, що у Вашому зверненні не викладено  конкретні обставини, які б свідчили про вчинення корупційного правопорушення посадовими особами міської ради.

Разом з тим, Ви неодноразово звертались до виконавчих органів Вінницької міської ради  з питання призначення житлової субсидії Гайдаш Г.І.

Усі  звернення, в тому числі і звернення Г-01-43449   від 16.05.2019 року були належним чином розглянуті та на них надані вичерпні та обґрунтовані відповіді згідно вимог чинного законодавства.

Крім того, ст.19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Зокрема, ст. 16 Закону України «Про звернення громадян» передбачає можливість оскарження прийнятого за скаргою рішення шляхом звернення до суду.

Вкладення