(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/_w/WYU_8044_jpg.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
​Особистий прийом громадян:
3-й четвер з 16-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1​
(за попереднім записом)
Звернення:
19 червня 2019

Шановний Сергію Анатолійовичу,звертаються до Вас батьки учнів школи- гімназії #6 (вул. Стрілецька 12). З засобів масової інформації було відомо, що до першого вересня 2019 року має бути облаштоване спортивне ядро з мініфутбольним полем, проте підготувавши класні кімнати, де навчаються наші діти, вийшовши на подвір‘я школи, задаємось питанням, коли ж розпочнуться роботи на спортивному майданчику, адже до нового навчального року залишилось лише 2 місяці!
Нас дуже хвилює дане питання, оскільки в нашій школі навчається близько 1700 дітей в дві зміни, заняття з фізкультури проводять по 3 класи в одному спортивному залі. В зв‘язку з цим, вчителі проводять уроки на спортивному майданчику, де відсутні належні умови для стрибків в довжину, гри в баскетбол, волейбол, футбол і взагалі відсутнє покриття доя безпечних занять спортом. 
Просимо Вас звернути увагу на болюче для нас питання, адже наша школа є однією з найкращих в місті, наші діти посіли 2-ге місце у загальноміській Спартакіаді. Крім того, на нашому спортивному майданчику займаються ще й діти з кооперативного інституту, студенти профтех училища та місцеві жителі густонаселеного району.
Ми Вам вдячні за ініціативу реконструювати наш спортивний майданчик, який конче необхідний дітям та просимо надати відповідь, коли розпочнуться ремонтні роботи, адже вся шкільна громада з нетерпінням чекає нового та сучасного спортивного ядра до 1 вересня 2019 року.

Відповідь:
09 липня 2019

Виконавчими органами Вінницької міської ради розглянуто Ваше звернення щодо реконструкції стадіону комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №6 Вінницької міської ради» та повідомляємо.

Департаментом освіти спільно з департаментом капітального будівництва відповідно до Програми капітального будівництва планується реконструкція стадіону комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №6 Вінницької міської ради». Відповідно до нормативних актів проведенню робіт капітального характеру передує розробка проектно-кошторисної документації та отримання необхідних дозвільних документів на їх здійснення. Роботи по виготовленню проектно-кошторисної документації на реконструкцію стадіону вже завершені і пройдена державна будівельна експертиза проекту, проте виконання робіт з реконструкції стадіону планується на 2020 рік.

Питання створення належної матеріально-технічної бази в закладах освіти міста, забезпечення енергоефективності будівель, створення належних умов для виховання молодих вінничан знаходиться під постійним контролем міської ради. Проблемні питання закладів освіти міста вирішуються поступово, враховуючи реальні можливості бюджету Вінницької міської об’єднаної територіальної громади.

Дякуємо Вам за активну громадську позицію та розуміння.

Вкладення