(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A1%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9%20%D0%92%D0%92.jpg
Скальський Владислав Володимирович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

Вирішує питання економіки і фінансів, питання створення умов для розвитку підприємництва, маркетингу та туризму.

​​Особистий прийом громадян:
1-й, 4-й понеділок з 10-00 до 11-00​
2-й, 3-й понеділок  з 14-00 до 15-00
Кімната особистого прийому №1​
Звернення:
13 червня 2019

Доброго дня ! Прошу негайно розібратися ! Тов " Енера" зробила невірні нарахування за звітний період  04 місяць 2019 року та вкрала в мене  2346.81 грн ( так я користувач субсидії і ці гроші оплатив " Ощадбанк " ) ТОВ " Енера" зробила нарахування по показникам 4645 ( кінцевий показник 02 місяца ) та 5134 ( вірний ) , а потрібно було зробити нарахування за показниками 4964 ( кінцевий 03 місяця) та 5134 ( вірний ) Додою , що вірні показники в ТОВ " Енеру" передані ( отримано офіційну відповідь через урядову гарячу лінію 1545 від ТОВ " Енера" ) На даний час коштів на розрахунковому мому рахунку 

Рожок Ілона Володимирівна (070080114) 

Відсутні та ТОВ " Енера"  виманає знову оплатити борг в розмірі 750 грн. ВИМАГАЮ  негайно посприяти в поверненні мені коштів переплати за споживчу електроенергію  ГОТІВКОЮ!

Чому міська влада не звертає увагу на діяльність ТОВ " енера" ? ВСІ споживачі незадоволені , ТОВ " Енера"  нараховує не лише мені космічні борги та вимагає за них сплати , в і ншому випадку проводить відключення електроенергіїї. На Скарги ТОВ " енера" не реагує та продовжує свою непрофесійну діяльність , бо розуміє свою безнакаранність. Скільки ми , жителі Вінниці , будемо страждати від їхньої роботи ?  


Відповідь:
12 липня 2019

Ваші звернення щодо розрахунків за спожиту електричну енергію розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв’язку міської ради.
В межах компетенції повідомляємо наступне.
З 01 січня 2019 року відповідно до вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» та отриманої ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії, виданої згідно Постанови НКРЕКП від 14.06.2018р. № 429 Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» почало здійснювати діяльність з постачання електричної енергії юридичним та фізичним споживачам на території Вінницької області.
За час роботи ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» мали місце збої у програмному забезпеченні між АТ «Вінницяобленерго» та ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» в частині передачі інформації про спожиту електричну енергію побутовими споживачами, що стало причиною невчасного та неточного визначення даних у платіжних документах споживачів, в тому числі за Вашим особовим рахунком.
Разом з тим повідомляємо, після коригування фахівцями СО «Вінницькі МЕМ» показників лічильника електричної енергії, за Вашим особовим рахунком буде виконано коригування нарахувань за спожиту електричну енергію.
Додатково зазначимо, що за сприяння Вінницької міської ради, в Центрах адміністративних послуг «Прозорий офіс» м. Вінниці, а саме у відділеннях «Вишенька» (просп. Космонавтів, 30), «Старе місто» (вул. Брацлавська, 85) та «Замостя» (вул. Замостянська, 7) надають консультації фахівці ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ».
 До операторів компанії можна звертатися з наступними питаннями:
- відкриття або закриття пільг;
- друк рахунків за спожиту електричну енергію побутовими споживачами;
- отримання показів лічильників електричної енергії та надання їх в АТ «Вінницяобленерго»;
- надання довідок про відсутність заборгованості за спожиту електричну енергію;
- консультація споживачів щодо порядку розрахунків за спожиту електричну енергію;
- консультація споживачів щодо укладення договору на постачання електричної енергії;
- роз’яснення споживачам щодо нарахування за спожиту електричну енергію;
- перевірка зарахованих коштів на особові рахунки споживачів електричної енергії.
Також у Центрах адміністративних послуг «Прозорий офіс» надають консультації фахівці АТ «Вінницяобленерго». Споживачі можуть звертатися за консультаціями з питань показів лічильників електричної енергії; обмеження, припинення та відновлення електропостачання; укладання договорів з розподілу електричної енергії. Крім того, ті споживачі, у яких виникла заборгованість перед АТ «Вінницяобленерго» чи ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» також можуть провести акт звірки та одразу заповнити бланк-заяву на повернення заборгованості.
Враховуючи викладене, для здійснення коригування показників та нарахувань за Вашим особовим рахунком, Ви також можете звертатись до представників ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» та АТ «Вінницяобленерго» за вищеперерахованими адресами.

Вкладення