(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A1%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9%20%D0%92%D0%92.jpg
Скальський Владислав Володимирович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

Вирішує питання економіки і фінансів, питання створення умов для розвитку підприємництва, маркетингу та туризму.

​​Особистий прийом громадян:
1-й, 4-й понеділок з 10-00 до 11-00​
2-й, 3-й понеділок  з 14-00 до 15-00
Кімната особистого прийому №1​
Звернення:
08 червня 2019

​СПАСИБО ЗА РЕМОНТ ШЕВЧЕНКО ..ЗАБОЛОТНОГО ..    БОЛЬШАЯ ПРОСЬБА--- БОЛЬШАЯ ПРОБЛЕМА ГОРОДА- ЭТО  СЛАБЫЕ ЛАМПЫ ОСВЕЩЕНИЯ НА ДОРОГАХ-- НИЧЕГО НЕ ВИДНО ЗА РУЛЕМ - АБСОЛЮТНО..   ПОНИМАЮ ЧТО ДОРОГО ЗАМЕНИТЬ ВСЕ ЛАМПЫ НА ДОРОГАХ , НА  ЛЮМИНЕСЦЕНТНЫЕ , НО МОЖНО ЗАМЕНИТЬ КАЖДЫЙ ТРЕТИЙ СТОЛБ  ЛАМПЫ И УЖЕ  УЛУЧШИТЬСЯ ОСВЕЩЕНИЕ ДОРОГ  .. . КАК И  СДЕЛАНО НА ПЕРЕКРЕСТКАХ .... ВТОРОЙ  ОЧЕНЬ ВАЖНЫЙ ВОПРОС--  СМЕНИТЬ ВСЕ КРЫШКИ ЛЮКОВ НА ТВЕРДО-РЕЗИНОВЫЕ,  НА ПРОЕЗЖИХ ЧАСТЯХ.... НЕВОЗМОЖНО Ж ЕЗДИТЬ -МАЛО ЧТО  ВЛЕТАЕШЬ В ЭТИ ЯМЫ  НО И  ПОЛУЧАЯ СУМАШЕЖШИЙ УДАР... .ТАК И ЕЩЕ ВЫСОКАЯ АВАРИЙНОСТЬ СОЗДАЕТЬСЯ.---..ЭТО БЕЗУМНАЯ ПРОБЮЛЕМА В ГОРОДЕ ГОДАМИ...    РЕШИТЕ ЕЕ   И ЭТО БЕЗУМНО ПОДЫМЕТ  УВАЖЕНИЕ И РЕЙТИНГ  ГОРВЛАСТИ ПЕРЕД ГРАЖДАНАМИ  ..  ПРОСЯТ ТЫСЯЧИ ВИННИЧАН ОТ МОЕГО ИМЕНИ АКТИВИСТА.. СПАСИБО

Відповідь:
26 червня 2019

Повідомляю, що    Ваше звернення, за дорученням міського голови С. Моргунова щодо заміни світильників та люків на вулицях міста,    розглянуто департаментом комунального господарства та благоустрою.

Департаментом міського господарства проводяться роботи з реконструкції мереж зовнішнього освітлення на приєднаних територіях міста з встановленням світлодіодних світильників.

Планової заміни світильників ЖКУ на світлодіодні, по місту та дворових територіях, на даний час не передбачається.

Вуличні інженерні мережі, в тому числі і споруди на них (оглядові колодязі,  камери)  знаходяться на балансі підприємств-надавачів відповідних послуг чи приватній власності фізичних(юридичних) осіб, за чиї кошти побудовано мережі. Пунктом 14.1.   «Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України»  визначено,  що вуличні мережі, споруди і обладнання систем водопостачання та водовідведення обслуговуються та реконструюються тим підприємством, у якого ці об'єкти перебувають на балансі.  Згідно п. 1.12.  вищезазначених Правил, водопровідні вводи жилих будинків громадян, які належать громадянам на праві приватної власності, а також запірна арматура, лічильник, в тому числі і колодязі належать абоненту, експлуатація та обслуговування проводиться абонентом.

Враховуючи вищезазначене, питання щодо стовідсоткої заміни на дорогах кришок  на твердо-резинові,  є виключно правом балансоутримувачів та власників колодязів.

Вкладення