(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/тимощук%20сергій%20володимирович-заступник%20начальника_jpg.jpg
Тимощук Сергій Володимирович
Заступник міського голови, уповноважений міського голови з питань управління якістю, протидії корупційним загрозам та інформаційної безпеки, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

Вирішує питання правової політики, контролює законність проведення зборів, мітингів, координує роботу виконавчого комітету міської ради, її виконавчих органів з міськими комунальними підприємствами: "Архітектурно-будівельний сервіс", "Вінницьке міське бюро технічної інвентаризації", "Вінницький інформаційний центр", "Вінницякартсервіс", "Муніципальна поліція", а також засобами масової інформації, засновником яких є Вінницька міська рада.

Особистий прийом громадян:
1-й та 4-й понеділок з 11-00 до 13-00
2-й та 3-й понеділок з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
07 червня 2019

Звертаю Вашу увагу, що у Центрі первинної медико-санітарної допомого № 5 (вул. Замостянська, 49, м. Вінниця, тел.27-58-76, Головний лікар: Роман Наталія Іванівна) флюорографічна послуга не надається, як задекларовано! Приходив 6, 7 червня п.р. за графіком, що встановлений, для отримання цієї послуги. Працівниці, мабуть реєстратури, при вході сидять дві особи у білих халатах, за стійкою та ганебно вводять в оману, чітко не інформують про причини та закриття цієї послуги. Крім того, у цьому Центрі не організовано:  повідомлять інші Амбулаторії, що вони не надають цю послугу, щоб людей не направляли сімейні лікарі тощо! Організація лікувально-профілактичної допомоги населенню у цьому Центрі це жах!!. Проте, рядом, з цими горе медпрацівниками, виставили столи з продуктами харчування. На запитання у продавчині, цих медпрацівниць: звідки, з якої установи вони торгують? чи мають дозвіл? кому платиться за торгове місце ? тощо.  Відповіді немає. Проте, вискочив чоловік, похилого віку, в  одязі медпрацівника та почав дуже вже перешкоджати встановлення істини щодо організованої цієї торгівлі. А приймальня Центру №5 стверджує, що торгівлю у приміщенні продтоварів оргізував  та підтримує виключно Департамент ОЗ.  Вважаю, що керівництво цього Центру № 5 та департаменту охорони здоров'я забули про свої обов'язки  та умисно ухиляються від наведення ладу !!!! Прошу Вашого організаційного втручання щодо  забезпечення належної лікувально-профілактичну допомоги населенню  з урахуванням зазначених  вище негативних фактів.

З повагою, 07 червня 2019 року 


Відповідь:
02 липня 2019


Виконавчими органами Вінницької міської ради розглянуто Ваше звернення від 07.06.2019 року щодо відсутності можливості проходження флюорографічної процедури у КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №5» (далі – КНП «ЦПМСД №5») по вул. Замостянській, 49 в м. Вінниці та торгівлі продуктами харчування у приміщенні.

За результатами розгляду повідомляємо наступне.

У КНП «ЦПМСД №5» працює два флюорографічних кабінети: по вул. Замостянській, 49 та по вул. Маяковського, 138. У період з 6 по 7 червня 2019 року флюорографічний кабінет по вул. Замостянській, 49 тимчасово не працював, в зв’язку із перебуванням у відпустці без збереження заробітної плати працівника. Про наявність тимчасових незручностей було розміщено відповідне оголошення у холі закладу та на дверях кабінету, також повідомлено всі амбулаторії.

На Ваше зауваження щодо задекларованої флюорографічної послуги інформуємо, що флюорографічне обстеження не входить до переліку медичних лабораторних та інструментальних діагностичних досліджень, що здійснюються у межах гарантованих медичних послуг з надання первинної медичної допомоги та оплачуються з державного бюджету.

Щодо продажу продуктів харчування у приміщенні КНП «ЦПМСД №5» повідомляємо, що враховуючи побажання хворих та відвідувачів в холі закладу передбачена виїзна торгівля продуктами харчування, яка здійснюється на підставі всіх необхідних дозвільних документів та якісних посвідчень на договірних засадах.

Вкладення