(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кудлаєнко Сергій Володимирович
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.

Особистий прийом громадян:
2-а та 4-а п’ятниця з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
10 вересня 2013

​Питання стосується комунальних платежів. За утримання будинку наш дім отримує різні цифри, в залежності від кімнат в квартирі, але обгрунтованої відповдв в ЖЕК ми не отримали, чого ремонт під'їздів тягнеться у вигляді щомісячної оплати вже 10 міс, при тому що ми самі складали грощі на фарбу та деякі мілки принади для ремонту, чому не надається акт виконаних робіт і з цінами що мають пояснення, чому кожен місяць паперово подається що виконуються роботи, але їх нема, при запитанні економістів ЖЕКа, що відповідає за будинок по вулиці Ленінградська, то роботи це: ще той ремонт що почався в листопаді 2012 року, та заміна лампочок. Головне питання чому суми за утримання будинків розподіляється за площою квартир, чого за замінену лампочку всі оплачують різну ціну, і ще й таку велику, що ж тоді входить до роботи ЖЕКу? Прошу відповісти на це питання, але й ще прийняти міри, за несправедливі стягнення грощей, також стосовно опалення, невже у людей хтось питав чи згідні ми оплачувату літом лишні грощі?? Те що вони можуть крутитися надепозитах ніхто і не сумнівається, але це знущання!!! Прошу не проігнорувати моє звертання!

Відповідь:
11 жовтня 2013

          Ваше  звернення  розглянуто  департаментом  житлового  господарства.            
Повідомляю, що  тарифи  на послуги з утримання  будинків і споруд та прибудинкових територій  сформовані   відповідно  до  вимог  Порядку  формування тарифів  на послуги з утримання  будинків і споруд та прибудинкових територій  , затвердженого постановою  КМУ  від 01.06.2011р.  № 869.   Тарифи розраховані  житлово-експлуатаційними підприємствами по кожному будинку окремо з урахуванням забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків та прибудинкових територій. Калькуляційною одиницею є 1 кв. метр загальної площі, що перебуває у власності або наймі фізичної  чи  юридичної особи.
Рішенням  виконкому міської ради № 995 від 26.04.2012р.   по будинках, які обслуговують житлово-експлуатаційні підприємства міста, встановлені  тарифи (граничні) на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.
         Вказаними  вище  рішеннями  зобов’язано житлово-експлуатаційні підприємства міста вести облік  фактично наданих послуг і нарахування  проводити  лише за  фактично надані послуги  з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, але у межах граничного тарифу, а також передбачена система контролю за кількістю та якістю фактично  виконаних робіт зі сторони споживачів. Житлово-експлуатаційні підприємства зобов’язані складати акт виконаних  робіт по кожному окремому будинку та погоджувати його з старшим по будинку (у разі його відсутності акт погоджується не менш ніж 3-ма мешканцями будинку).   

Вкладення