(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/тимощук%20сергій%20володимирович-заступник%20начальника_jpg.jpg
Тимощук Сергій Володимирович
Заступник міського голови, уповноважений міського голови з питань управління якістю, протидії корупційним загрозам та інформаційної безпеки, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

Вирішує питання правової політики, контролює законність проведення зборів, мітингів, координує роботу виконавчого комітету міської ради, її виконавчих органів з міськими комунальними підприємствами: "Архітектурно-будівельний сервіс", "Вінницьке міське бюро технічної інвентаризації", "Вінницький інформаційний центр", "Вінницякартсервіс", "Муніципальна поліція", а також засобами масової інформації, засновником яких є Вінницька міська рада.

Особистий прийом громадян:
1-й та 4-й понеділок з 11-00 до 13-00
2-й та 3-й понеділок з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
29 травня 2019

​Цікавить питання законності прибудови розташованої у дворі по вулиці Чорновола 29. У проектних документах наданих для ознайомлення плану будування за вказаною адресою у 2015р,  даного двоповерхового комерційного приміщення ( яке розташоване у жилому дворі) не було , будинок заселений вже більш ніж два роки, прибудинкова територія не передана на баланс ОСББ, та ніде не визначено її масштаби, а на томість у дворі будується комерція і зводяться платні паркомісця для машин, чому не визначено прибудинкову територію, ( чому побудовано такий великий мікрорайон в якому не має дитячого садочка ??? Хто давав дозвіл на побудову двоповерхового комерційного приміщення у жилому дворі ???? Тільки за адресою Чорновола 29 побудовано близько 800 квартир ( в яких проживають в основному молоді сім'ї з дітьми ), а ні дитячого садочка, ні визначеної прибудинкової території не має,  у вечері, коли всі виходять у двір на прогулянку ні де сім'ям дітись... 

Відповідь:
14 червня 2019

За  дорученням   міського   голови   було   розглянуто  Ваше  звернення  від  29.05.06.2019р.            № І-01-48806 щодо будівництва по вул. Чорновола,29 у  м. Вінниця   та повідомляємо наступне.

За наявною інформацією, відповідно до розробленої та затвердженої проектної документації на будівництво по вул. В. Чорновола, 29 за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з значними (СС3) наслідками.

З 10 червня 2017 року до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (далі - Закон № 3038) та до деяких інших законодавчих актів України, які регулюють містобудівну діяльність внесені зміни згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності» від 17 січня 2017 року №1817-VIII.

З урахуванням положень пунктів 7, 8 статті 7 Закону України №3038, здійснення держархбудконтролю щодо об'єктів із значними наслідками (СС3) поза повноваженнями профільного Департаменту архітектурно-будівельного контролю Вінницької міської ради (орган місцевого самоврядування) та належить до компетенції центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду, тобто Держархбудінспекції України.

Статтею 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Таким чином проведення перевірки на зазначеному об'єкті, що за класом наслідків СС3 поза компетенцією органу місцевого самоврядування.

Враховуючи зазначене, рекомендуємо Вам звернутись до Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Вінницькій області (вул. Театральна,14, м. Вінниця) щодо наявності дозвільних документів та здійснення перевірки будівництва по вул. Чорновола,29 у м .Вінниця.

Вкладення