(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/матусяк%20сергій%20володимирович%20заступник%20міського%20голови_jpg.jpg
Матусяк Сергій Володимирович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання комунального майна міста, містобудування і архітектури, земельні питання.

Особистий прийом громадян:
2-й четвер з 10-00 до 12-00​
1-а, 5-а середа з 15-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
24 травня 2019

​Жителі будинку №46 по вул. Литвиненко  просять Вас  втрутитися та допомогти вирішити  питання дороги під балконами будинку, яку відкрили  в зв'язку з будівництвом житлового будинку поряд, та самозахватом землі . Важкий грузовий автотранспорт під'їзжає вплотну до будинку.  Під час прокладання каналізаційних труб та водовідведення була порушена цілісність труби ,яка йшла до нашого  будинку і тепер вся вода з вулиці попадає в підвал 3 під'їзду. Просимо зателефонувати  Томенко Т. А. 098837768 при виїзді комісії на місце будівництва.

Відповідь:
21 червня 2019

За результатами розгляду Вашого звернення від 24.05.2019р. щодо виконання будівельних робіт біля будинку №46 по вул. Литвиненко у м. Вінниця, департаментом архітектурно-будівельного контролю міської ради ініційовано проведення позапланової перевірки зазначених об'єктів.

Під час багаторазових виходів на вищезазначений об'єкт, виконати перевірку щодо дотримання вимог чинного законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил не виявилось можливим у зв'язку із  відсутністю суб'єкта містобудування та неодноразово залишались запрошення суб'єкту містобудування про необхідність з'явитися для участі у проведенні перевірки законності виконання будівельних робіт.

У зв'язку із відсутністю суб'єкта містобудування, провести перевірку в повній мірі відповідно до Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2011р. № 553 (надалі - Порядок), не передбачається можливим, оскільки відповідно до пункту 9 Порядку - державний архітектурно-будівельний контроль здійснюється у присутності суб'єктів містобудування або їх представників, які будують або збудували об'єкт будівництва.

В зв'язку із вищевказаним, Департаментом на даний час вживаються заходи щодо організації перевірки вказаного об'єкта та забезпечення участі у ній власника або його уповноваженого представника.

14.06.2019

Відповідно до Вашого звернення від 14.06.2019р. № Г-01-56140, дане звернення, за Вашим проханням,  залишається без розгляду.

Вкладення