(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/Ніценко%20Володимир%20Миколайович.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 15-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
24 травня 2019

​Шість днів біля будинку тече вода. Я так розумію це нормально. Дощів немає, а стоки є. Даже якщо це грунтовв води , то все одно потрібно щось робити. Не не розумію чому вода тече під тиском. Хтось дасть відповідь. 


Відповідь:
12 червня 2019

Ваші звернення з приводу витоків холодної води по І-му провулку  Індустріальному опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

По суті звернення повідомляю, що силами КП «Вінницяоблводоканал» виконано роботи по ремонту мережі водопроводу  Д-250мм по  1-му   пров. Індустріальному.

Після завершення ремонтних робіт  на мережі водопроводу, підтоплення 1-го пров. Індустріального усунено.

Вкладення