(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/Ніценко%20Володимир%20Миколайович.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 15-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
23 травня 2019

Шановний,Володимир Миколайович,звертаюсь до Вас з проблемою,яку потрібно терміново вирішити,а саме: прошу звернути увагу на стан дорожого участку, який пролягає по вулиці Немирівське шосе, 82- 84А, ділянка дороги просто у жахливому стані. Не одно разово вже на цій ділянці дороги пробивали колеса, а також не можливо пройти, так як немає доріжки для пішоходу, ні нормального покриття дороги , щоб можна було пройти цю ділянку дороги. Прошу звернути увагу, я не говорю за те, що в дождливую погоду там взагалі неможливо пройти.

Керуючись ЗУ "Про звернення громадян", органи місцевого самоврядування та їх посадові особи, до повноваження яких належить розгляд заяв, зобов'язані об'єктивно і вчасно розглядати їх, перевіряти викладені в них факти, приймати рішення відповідно до чинного законодавства і забезпечувати їх виконання, повідомляти громадян про наслідки розгляду заяв.

Одночасно повідомляю, що ця ділянка дороги входить до червоної межі міста Вінниці.


Відповідь:
11 червня 2019

За дорученням міського голови Сергія Моргунова Ваше звернення щодо стану дорожнього покриття та відсутності доріжки для пішоходів по Немирівському шосе, 82-84А, розглянуто департаментом комунального господарства та благоустрою.

Довожу до Вашого відома, що в свій час дана ділянка організована дорогою польового типу, з поліпшеним твердим покриттям, яка передбачає спільне використання пішоходами та автомобілями. Улаштування тротуару з бордюрним опорядженням не передбачалось.

Також повідомляю, що станом на 04.06.2019р. на замовлення департаменту комунального господарства та благоустрою, підрядною організацією були виконанні роботи по поточному ремонту дорожнього покриття на вищезазначеній ділянці.

 

Вкладення