(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%92%D0%BE%D0%B9%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0.jpg
Войткова Валентина Романівна
Директор департаменту, Департамент соціальної політики

Вирішує питання сфери соціального захисту населення, надання благодійної грошової допомоги.​


Особистий прийом громадян:
Вівторок з 9-00 до 12-00​
Кімната особистого прийому №1


Пряма телефонна лінія:  
1-а середа з 09-00 до 10-00
0432 50-43-50
Звернення:
17 травня 2019

   

«Залишаю за собою право зробити об'єктивні висновки з ваших відповідей від 05.02.19р, 25..03.2019р, 02.05.19р. та рішення про відмову надання субсидії  №601-08-05-01,  за «повним спрощеним порядком». Я бачила війну та людей на власні очі в юності, і бачу її на відстані тепер,  і людей….  Мене, Громадянку України, Килимчук М.Ф в кінці 2018року морально і матеріально принизили та обібрали (пільги та субсидію), на одній лише підставі яка не лізе в голову та викликає когнітивний дисонанс. (див. далі)»

Нагадаю: «Мені  88 років. Ветеран труда, трудовий стаж 44 роки, працювала с 15 років до виходу на пенсію -  молокозавод м.Вінниці, від учня до технолога цеху. Нагороди: медалі та почесні знаки СРСР: не одноразовий переможець соц. соревнований, ударник соц. труда, міська книга пошани, міська дошка пошани, заводська дошка пошани,  почесні грамоти, цінні подарунки и т.д. – Була призначена максимальна пенсія за працю  в ті часи.                                                    Учасник Великої  Вітчизняної Війни. Інвалід 2 групи, рухаюсь тільки по хаті яка міститься на третьому поверху будинку. Допомогу та зв'язок з зовнішнім миром здійснює сусідка з другого поверха  кВ. 13.

                  Після «езопових» , загальних пояснень у двох відповідях, в кінці останнього було вказано конкретно на папері дійсна причина відмови, а вона проста: мій син Килимчук Р.О. :      57 років від народження, громадянин Росії (( вже заробленим страховим стажем 30 років 10 місяців для нарахування пенсії за віком в  Росії (що на 5 років і 10місяців більше ніж потрібних 25років призначення пенсії за віком) , а загальним стажем, включно навчання 37  років)), не сплачував і не сплачує податки країні агресору проти України, як тільки почалась війна - з 2014 року, а органи соціального захисту відмовляють мені в субсидії «відповідно укладеного договору про соціальне забезпечення».

 Дохідливо: Велика Вітчизняна Війна – громадяни радянського союзу діти яких не сплачували податки гітлерівському режиму не мали права бути захищеними соціально в СРСР? ; Друга Світова Війна – громадяни, на приклад, Франції позбулись соціального захисту бо їх діти не несли гроші Гітлеру на зміцнення його армії?                                                                                     Як це міститься в нормальному суспільстві? - повний когнітивний дисонанс. Чи можна користуватись такими вимогами «законних підстав» під час війни Росії проти України?                                                                                                                                                                                                 Треба не тільки виконувати вимоги діючих постанов до прийняття рішень, а й звертати Їх на користь захисту громадян України.  У випадках таких протиріч здоровому  смислу  ініціювати перегляд або доповнення їх змісту, в досягненні кінцевої мети на благо людей, якщо не має місце зрада.»

До повного завершення дуже влучна думка відомої Української поетеси Ліни Костенко:

 «Часом мені здається, що існує якийсь мозковий центр, що працює на самоліквідацію цієї держави, навіть не так руками її ворогів, як зусиллями власних тут і……….в».[5]

 «Дай вам бог здоров`я та розуміння і ніколи не зазнати такого приниження, якого зазнала я, завдяки « доповнень до повного спрощення надання субсидій» . 

 P.S. З самого початку (11.2018р)   збору  документів, акта, довідки, спілкування з сусідами,  робітниками,  ЖЕК, прозорого (які були в курсі справи), всі  впевнено заявляли що субсидій не буде – це репутація. Не хватає в прозорому офісі стенда з зразками пакетів документів, та їх форм для частих питань громадян.  Подивлюсь як буде у 2019 , дай бог, році. 

 

Килимчук Марія Федорівна

Килимчук Руслан ОлександровичВідповідь:
07 червня 2019

Департаментом соціальної політики розглянуто Ваше звернення, яке надійшло на сайт директора Валентини Войткової,  щодо відмови в призначенні житлової субсидії.  За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Департаментом соціальної політики Вінницької міської ради на Ваші неодноразові звернення були підготовлені змістовні, обгрунтовані відповіді, враховуючи норми та вимоги чинного законодавства, а саме постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (далі Положення), на питання, які були підняті у зверненні.

В своїй діяльності працівники структурних підрозділів з питань соціального захисту населення  керуються постановами Верховної Ради України, актами Президента України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, Статутом територіальної громади  м. Вінниці, рішеннями міської ради та розпорядженнями міського голови.

Департамент соціальної політики не є законодавчим  органом, тому не може самостійно вносити зміни до Положення щодо надання житлової субсидії, а саме  згідно а.11 п.7 Положення «Житлову субсидію за рішенням комісії не може бути призначено у разі, коли у члена домогосподарства або у члена сім'ї особи із складу домогосподарства відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії, і такі особи перебували за кордоном сукупно більше 60 днів протягом періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії (крім випадку, зазначеного в абзаці четвертому пункту 7 цього Положення, а також якщо працездатні особи в період, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, документально підтвердили шляхом надання легалізованих в Україні документів набуття страхового стажу в інших країнах, з якими укладено договори про соціальне забезпечення, перелік яких розміщується на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики). До 60-денного періоду перебування за кордоном не включаються дні службового відрядження, лікування або навчання за кордоном, що підтверджується відповідними документами.

Тому рішення щодо відмови в наданні житлової субсидії на Ваше домогосподарство прийняте враховуючи чинне законодавство, а саме абз.11 п.7 Постанови КМУ №848 від 21.10.1995р.

Одночасно роз'яснюємо, що дане рішення може бути оскаржене Вами згідно ст. 17 Закону України « Про звернення громадян».

Вкладення