(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/ivanovii.jpg
Іванов Ігор Іванович
Начальник відділу, Відділ по розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

​Вирішує питання підвищення рівня самоорганізації населення багатоквартирних житлових будинків та забезпечення розвитку ОСББ, підвищення рівня обізнаності населення щодо створення та засад діяльності ОСББ, формування місцевих програм щодо створення та розвитку ОСББ, забезпечення сприяння ініціативним групам власників квартир та нежитлових приміщень у вирішенні питань, пов'язаних із створенням ОСББ, забезпечення взаємодії Вінницької міської ради з  ОСББ, ініціативними групами по створенню ОСББ, участь у роботі установчих зборів по створенню ОСББ шляхом забезпечення належного представника від Вінницької міської ради, підготовка проектів розпорядчих актів міської ради, її виконавчих органів і міського голови, в т.ч. нормативного характеру.

Особистий прийом громадян:
2-й четвер з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:
2-й четвер з 09-00 до 10-00
2-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432  59-51-81

 

Звернення:
25 квітня 2019

​Игорь Иванович ! Я являюсь ИВ  АТО 2 гр. Подал документы в ЖЕК по ул. А. Бортняка 18  " Уют " , на льготы положеные мне 100 % скидку на комунальные услуги , льготы на вывоз мусора мне не предоставляются . Так как Тов "Эковин " нежелает со мной заключать договор , потомучто ЖЕК частный, и договор заключён с остальными жильцами адр. А. Бортняка 1 . На запрос бухгалтерии по поводу не начисления мне платежа за вывоз мусора   Жек №18 мне ответил что не имеет права ,так как ТОВ" ЭкоВин" не желает на прямую со мной заключать договор , ответ со стороны ТОВ"ЭкоВин " отрицательный . КАК мне выйти из ситуации ? Как добится своих констационных прав по поводу предоставленных льгот ???

Відповідь:
17 травня 2019

Виконавчими органами Вінницької міської ради розглянуто Ваше звернення щодо відшкодування пільг по вивозу твердих побутових відходів у розмірі 100 % як особі з інвалідністю ІІ групи внаслідок війни. За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Ви перебуваєте на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, департаменту соціальної політики міської ради, як особа з інвалідністю ІІ групи внаслідок війни та користуєтесь пільгами на житлово-комунальні послуги в розмірі 100 % в межах норм споживання на 4-х осіб разом із дружино та дітьми з 16.11.2018 року.

За інформацією департаменту комунального господарства та благоустрою, яку надано КУП "ЕкоВін", договір на вивіз твердих побутових відходів за вказаною адресою заключений з колективним споживачем ОСББ "Бортняка-1".

Пільга на послуги вивозу твердих побутових відходів не нараховується у зв'язку з відсутністю прямих договорів між споживачами та КУП "ЕкоВін". В разі заключення прямих договорів КУП "ЕкоВін" з усіма мешканцями будинку, пільга "особі з інвалідністю ІІ групи внаслідок війни" буде врахована.

В телефоній розмові з головою ОСББ "Бортняка-1" було з'ясовано, що найближчим часом вона має особисто звернутися із письмовою заявою на ім'я директора КУП "ЕкоВін" для заключення прямих договорів на вивіз твердих побутових відходів з мешканцями Вашого будинку, про що Вам повідомлено в телефонній розмові 13.05.2019 року начальником відділу персоніфікованого обліку.  

19.06.2019

Виконавчими органами Вінницької міської ради розглянуто Ваше звернення щодо відшкодування пільг по вивезенню твердих побутових відходів у розмірі 100% як особі з інвалідністю ІІ групи внаслідок війни. За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Відповідно до укладеного договору з КУП «ЕкоВін» з травня 2019 року Вам нараховується пільга по оплаті за вивезення твердих побутових відходів у розмірі 100%, як особі з інвалідністю ІІ групи внаслідок війни на 4 особи.

В телефоній розмові з Вами 13.06.2019 року начальником відділу персоніфікованого обліку було з'ясовано, що зазначена інформація була відображена в Єдиному рахунку за травень 2019 року від ТОВ «Центр муніципальних систем управління», який Ви отримали у червні 2019 року.

Вкладення