(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/тимощук%20сергій%20володимирович-заступник%20начальника_jpg.jpg
Тимощук Сергій Володимирович
Заступник міського голови, уповноважений міського голови з питань управління якістю, протидії корупційним загрозам та інформаційної безпеки, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

Вирішує питання правової політики, контролює законність проведення зборів, мітингів, координує роботу виконавчого комітету міської ради, її виконавчих органів з міськими комунальними підприємствами: "Архітектурно-будівельний сервіс", "Вінницьке міське бюро технічної інвентаризації", "Вінницький інформаційний центр", "Вінницякартсервіс", "Муніципальна поліція", а також засобами масової інформації, засновником яких є Вінницька міська рада.

Особистий прийом громадян:
1-й та 4-й понеділок з 11-00 до 13-00
2-й та 3-й понеділок з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
23 квітня 2019

       Скарга 18.02.2019 року на моє електронне зверненняДиректору департаменту, Департамент архітектурно-будівельного контролю  : Проводиться прибудова по проспекту Коцюбинського 9 зі сорони вул. Є.Пікуса, Чи  є розрішення на зрізане дерево.

Чи є на цю прибудову розрішення і проект. При будівництві збільшили виступ на тротуар по проспекту більше на півтора метра, портит вид.

В порушення закону про звернення громадян я отримав через 30 днів відписку, що направлено на перевірку звернення не указав даже коли направлено. А чому департамент  не провів перевірку в місячний термін і коли буде надана відповідь.

Повторне звернення: 18 березня 2019

Відповідь: 12 квітня 2019

За результатами розгляду Вашого електронного звернення від 18.03.2019р., щодо дотримання вимог чинного законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил під час виконання будівельних робіт по п-т. Коцюбинського, 9 у м. Вінниця, департаментом архітектурно-будівельного контролю міської ради ініційовано проведення позапланової перевірки зазначеного об'єкта.

Під час багаторазових виходів на вище зазначений об'єкт, виконати перевірку, щодо дотримання вимог чинного законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил не виявилось можливим у зв'язку із  відсутністю суб'єкта містобудування та неодноразово залишались запрошення суб'єкту містобудування про необхідність з'явитися для участі у проведені перевірки законності виконання будівельних робіт.

У зв'язку із відсутності суб'єкта містобудування провести перевірку в повній мірі відповідно до Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 23.05.2011р. № 553 (надалі - Порядок), не передбачається можливим, оскільки відповідно до пункту 9 Порядку - державний архітектурно-будівельний контроль здійснюється у присутності суб'єктів містобудування або їх представників, які будують або збудували об'єкт будівництва.

В зв'язку із вищевказаним, Департаментом на даний час вживаються заходи щодо організації перевірки вказаного об'єкта та забезпечення участі у ній суб'єкта містобудування або його уповноваженого представника.

     Отримав очередну відписку по електронній почті від 22.04.2019 р. копія яка була надана 12.04.2019 р. правда вже за підписом директора департаменту О. Чрнега.

    Прошу надати відповідь.

                                                   

Відповідь:
22 травня 2019

Розглянувши Ваше електронне звернення на сайт міської ради до заступника міського голови, в межах повноважень опрацьовано по суті питання, порушеного у зверненні щодо дотримання вимог чинного законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил під час виконання будівельних робіт по п-т. Коцюбинського, 9 у м. Вінниця. За результатами повідомляю наступне.

Відповідно до Положення про Департамент архітектурно-будівельного контролю (далі - Департамент), затвердженого рішенням Вінницької міської ради №504 від 18.11.2016р., розділу 3 пункту 3.1.2. Департамент здійснює державний архітектурно-будівельний контроль за дотриманням замовниками, проектувальниками, підрядниками та експертними організаціями, а також особами, відповідальними за здійснення авторського та/або технічного нагляду, вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил, під час виконання підготовчих та будівельних робіт.

Як Вам раніше повідомлялося (на вх. № Т-36-18881 від 18.02.2019р.), проведеною департаментом архітектурно-будівельного контролю позаплановою перевіркою було виявлено порушення законодавства в сфері містобудування під час виконання будівельних робіт по пр-ту Коцюбинського, 9 у м. Вінниця. За результатами перевірки суб'єкта містобудування  було  притягнуто до відповідальності  у вигляді адміністративного  штрафу за  допущені порушення під час виконання будівельних робіт.

Вирішення питаннь, пов'язаних зі знесенням зелених насаджень на території м. Вінниці поза повноваженнями департаменту архітектурно-будівельного контролю .

Враховуючи вище зазначене щодо питання знесення  насаджень на території м. Вінниці, рекомендуємо Вам звернутися безпосередньо до департаменту міського господарства міської ради та КП ВМР «Муніципальна варта» для опрацювання та вжиття заходів відповідно до повноважень.

Вкладення