(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D1%96%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%87%D1%83%D0%BA.jpg
Філанчук Максим Валерійович
Директор департаменту , Департамент культури

Вирішує питання сфери культури, збереження та популяризації національного і культурного надбання.

Особистий прийом громадян:​
2-й, 4-й понеділок з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2


Пряма телефонна лінія:  
1-а середа з 12-00 до 13-00
0432 59-50-53
Звернення:
18 квітня 2019

Міському Голові

Моргунову С.А.

авторів національних фільмів

«ВОЇНИ ДУХУ» та «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ»

                                                                   Кулаковської  Т.Л.

                                                                 Мартиненко А.К.

                                                                     тел.: +380672301340

                                                                                    e-mail: ukrannatan@gmail.com

 

Шановний Сергію Анатолійовичу!

            Ми, автори національних фільмів «ВОЇНИ ДУХУ» та п'яти стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська доводимо до Вас наступну інформацію. На виконання розпорядження Начальника Генерального штабу - Головнокомандувача ЗСУ генерал армії Віктора Муженка - «проведення заходів військово-патріотичного виховання молоді та бойової підготовки військовослужбовців військової служби за контрактом та призовом в контексті налагодженої роботи між Генеральним штабом ЗС України та організаціями щодо активізації збереження пам'яті про подвиги військовослужбовців ЗС України як новітньої бойової історії України, так й актуалізацію історії визвольних змагань українського війська протягом попередніх століть проти споконвічного ворога — російського агресора. Саме такий формат взаємодії виховуватиме патріотизм, гордість за військову частину, Збройні Сили та Україну в контексті протидії російській агресії» запланували демонстрацію фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» в КП кінотеатр «РОДИНА» з «02» травня по «08» травня 2019 року.

         Ми вдячні Вам, Вашим колегам, усім свідомим посадовцям за те, що будете інформувати та запрошувати мешканців Вінниці та області на патріотично-культурну подію – демонстрацію п'яти стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ». Спільними зусиллями відбудеться патріотичне виховання учнівської молоді Вінничини, які переглянуть фільми та вшанують ВОЇНІВ.

Шановний Сергію Анатолійовичу!

            До Вашої уваги концепція події: п'ять національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» – це обличчя передової, обличчя новітньої історії України. У публіцистично-документальному циклі стрічок «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» кожен глядач впізнає «guy living next door» - свого друга, брата, батька, сина, колегу, чоловіка у маршрутці.

Учасники АТО, на якій би позиції вони не воювали, почують до болю знайомі їм думки та переживання. Детальна правда про те, як жили і воювали бійці, покаже громадянам України, що треба поважати і цінувати військових, які охороняють мирне життя. Як сказав один з героїв наших фільмів: «На передовой оно везде так – одинаково», війна і в Широкіно, і в Іловайську, і в Авдіївці - скрізь однаково страшна.

Аудиторія національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» - «ЗА».

Цикл «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» - унікальний своєю хронікальною масштабністю та детальною історією сучасної війни в Україні. В інформаційному просторі демонструється ексклюзивне вітчизняне кіно, яке гідно представляє армію та ЗСУ. Це іміджево-патріотичний проект. Покажемо більше 70 інтерв'ю з військовослужбовцями семи ротацій добровольчого Зведеного Загону ПС ЗСУ. У місті Вінниця знаходиться штаб Повітряних Сил, дуже багато героїв національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» мешкають у Вінниці та області.

 Хронометражі фільмів циклу «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ»: 49-55 хвилин. Фільми озвучені музикою українських виконавців – Орестом Лютим, гуртом «Крихітка» та Katya Chilly Group.

Росія невтомно «доносить правдиву інформацію» до світової спільноти, тому ми не маємо гаяти ні хвилини часу. Нам треба діяти на упередження і повести глядачів за собою. Ми повинні дбати і оберігати ментальний простір нашої України! Маючи на озброєнні таке душевне кіно, ми вже перемогли! Давайте дамо глядачам Вінничини можливість по-справжньому оцінити такі буденні, на перший погляд, поняття – мирне небо, спокій, мирне щоденне життя.

 

 

 

Тому ми звертаємося до Вас, шановний Сергію Анатолійовичу, та пропонуємо два варіанти демонстрації фільмів:

 

  ВАРІАНТ 1: Мерія Вінниці сплачує роялті авторам, вирішує певні питання з             директором             КП кінотеатр «РОДИНА». В цьому випадку для всіх бажаючих взяти   участь у патріотично-виховному заході вхід вільний.

 

      ВАРІАНТ 2: Фільми демонструються в рамках кінотеатрального прокату фільмів за          ціною квитка 20 гривень.

 

В будь-якому з цих двох варіантів просимо Вас, Сергію Анатолійовичу:

 

  1. залучити до патріотично-виховних переглядів національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» в кінотеатрі «РОДИНА» школярів, учнів професійних училищ та ліцеїв, студентів ВИШів, військових, мешканців міста та області;
  2. допомогти в інформуванні мешканців Вінниці та області про демонстрацію п'яти фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» в друкованих виданнях, на радіо та телебаченні;
  3. сприяти керівництву комунального кінотеатру «РОДИНА» у проведенні показів фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» з «02» травня по «08» травня 2019 року;

 

Усі необхідні матеріали для соціальної реклами та інформування мешканців міста Вінниця та області додаємо.

 

З повагою, автори національних військових патріотичних фільмів

Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська

            тел.: +380672301340

e-mail: ukrannatan@gmail.com

 

18.04.2019

                                                                         

 

 

 


Відповідь:
02 травня 2019

Ваше звернення від 18.04.2019 року щодо демонстрування п'яти стрічок циклу «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» розглянуто. За підсумками розгляду повідомляємо наступне.

Перш за все, висловлюємо Вам вдячність за ініціативу в проведенні даного заходу та популяризацію національного кінопродукту патріотичного спрямування.

З метою підтримки Вашої ініціативи, виконавчий комітет Вінницької міської ради сприятиме проведенню даного проекту в рамках відзначення у 2019 році Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Також інформуємо Вас, що проведення показів стрічок циклу «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» в кінотеатрі «Родина» заплановано з 02 по 08 травня 2019 року за графіком: о 14:00 год., 18:00 год., 19:00 год. (за пільговою ціною), та 09 травня о 12:00 год. – для ветеранів війни та соціально незахищених верств населення (на безоплатній основі).

Інформацію про захід доведено до відома адміністрацій закладів загальної середньої освіти Вінницької міської ОТГ та поширено серед громадських організацій міста. Департамент у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю міської ради сприятиме висвітленню даного проекту у ЗМІ.

Контактна особа в організації заходу – директор МКП «Кінотеатр» Родина»: Боднар Галина Пилипівна, тел. 050-461-09-99.

Координатор проекту - департамент культури міської ради, тел. 59-50-53.

Вкладення