(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Мартинюк Максим Петрович
Директор департаменту, Департамент  архітектури, містобудування та кадастру

Вирішує питання  розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування, охорони культурної спадщини, земельних відносин​.

Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 10-00 до 13-00
3-я п’ятниця з 14-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
06 вересня 2013

Другий рік моя дитина відвідуе ДНЗ № 46, групу №2.  На протязі усьго цьогу часу в спальній та іговиї кімнатах протікае дах, в наслідок дощів та таяння снігу. На весні був проведений ремонт даху але безрезультатно дах знову протікае, стеля покривается пліснявими грибами, а також підвищена вологість, що негативно впливае на здоровя дітей зокрема сприяєє винекненню хвороб діхальних шляхів.

Всім колективом батьків та вихователів просимо надати кошти на проведення ремонту даху та утеплення його з метею доведення показників термічного опору до нормативних.​​
Відповідь:
17 вересня 2013

Департаментом освіти Вінницької міської ради Ваше звернення щодо протікань  рубероїдної   покрівлі в дошкільному навчальному закладі № 46 над групою № 2 опрацьовано.
Працівниками технічного нагляду департаменту освіти обстежено рубероїдну покрівлю в згаданому закладі та встановлено наступне. Рубероїдна покрівля під впливом надмірних опадів, танення снігу, підтікань зазнала пошкоджень та потребує  ремонту.
Видатки на утримання  в належному інженерно-технічному  стані будівель закладів освіти а саме ремонт: покрівель, внутрішніх водогонів та каналізаційних систем, внутрішніх теплових та електричних мереж передбачені в міському бюджеті на поточний рік. Слід також зазначити, що в поточному році в згаданому закладі здійснено капітальний ремонт рубероїдної покрівлі загальною площею - 1080 м2, крім того планується здійснити ремонт ще 220 м2 покрівлі над зазначеною групою. ​

Вкладення