(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/ivanovii.jpg
Іванов Ігор Іванович
Начальник відділу, Відділ по розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

​Вирішує питання підвищення рівня самоорганізації населення багатоквартирних житлових будинків та забезпечення розвитку ОСББ, підвищення рівня обізнаності населення щодо створення та засад діяльності ОСББ, формування місцевих програм щодо створення та розвитку ОСББ, забезпечення сприяння ініціативним групам власників квартир та нежитлових приміщень у вирішенні питань, пов'язаних із створенням ОСББ, забезпечення взаємодії Вінницької міської ради з  ОСББ, ініціативними групами по створенню ОСББ, участь у роботі установчих зборів по створенню ОСББ шляхом забезпечення належного представника від Вінницької міської ради, підготовка проектів розпорядчих актів міської ради, її виконавчих органів і міського голови, в т.ч. нормативного характеру.

Особистий прийом громадян:
2-й четвер з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:
2-й четвер з 09-00 до 10-00
2-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432  59-51-81

 

Звернення:
11 квітня 2019

​Доброго дня, прохання проконсультувати, яка процедура зміни данних в державному реєстрі юр.осіб, в звязку зі зміною прізвища Голови ОСББ, в зв'язку із заміжжям. Чи потрібно проводити збори ОСББ для винесення даного питання на голосування. Заздалегідь вдячна за відповідь.

Відповідь:
07 травня 2019
Ваше звернення, щодо процедури зміни даних в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі- Єдиний державний реєстр), в зв'язку зі зміною прізвища голови ОСББ, розглянуто, у зв'язку з чим, повідомляємо наступне.  
Відповідно до частини 4 статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» для  державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному  державному реєстрі, пов'язаних зі зміною відомостей про керівника, подаються наступні документи:
  1. заява про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що  містяться в Єдиному державному реєстрі ( форма № 3);
  2. примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про зміни, що вносяться до Єдиного державного реєстру;
    При цьому слід зазначити що, в залежності від обсягу повноважень  уповноваженого органу, які визначені статутом ОСББ, в кожному окремому випадку, подається  або протокол загальних зборів співвласників або протокол засідання правління.
  3. документ про сплату адміністративного збору ( станом да дату звернення сума збору становить 580 грн).
Вищевказані документи подаються керівником або уповноваженою ним особою, до  державних реєстраторів відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради за наступними адресами:
- вул. Соборна, 59 (Центральне відділення  Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс»);
- проспект Космонавтів, 30 (відділення «Вишенька» Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс»);
- вул. Замостянська, 7 (відділення «Замостя» Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс»).
- вул. Брацлавська, 85 (відділення «Старе місто» Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс»).

Вкладення