(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/ca06f6bc-a393-4753-895b-425a3d7c0243/4/kopchuk.jpg
Копчук Ірина Володимирівна
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.


Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а п'ятниця: з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-й понеділок з 10-00 до 11-00
3-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-55 / 0432 59-50-67
Звернення:
09 квітня 2019

​Доброго дня! Я, мешканка буд. 22 , що по вул. М. Шимка.

Заклад "бочка", що розташований у нашому будинку, заважає мені , членам моєї родини та сусідам . А саме: відвідувачі палять біля закладу, дим потрапляє до осель, бо ми перебуваємо у близькості до нього, кидають недопалки куди завгодно, ходять у туалет під вікна.

А витяжка, яка незаконно встановлена, не дає зовсім відчиняти вікна. Вона працює періодично, але ж працює , через що ми нервуємо та шкодимо своєму здоров'ю.

Нещодавно сусіди на чергову скаргу отримали відповідь, у якій йдеться, що, ця витяжка  використовується для воздухообміну в приміщенні. І керівництво закладу вже 1.5 роки розробляється проект усунення вищесказаного.

Прошу відреагувати на неподобства мешканців.

Відповідь:
03 травня 2019

На Ваше звернення щодо незадовільних умов проживання в  житловій квартирі, пов’язаних з діяльністю закладу «Бочка», що розташований за адресою: вул. М. Шимка, 22/51, розглянуто департаментом адміністративних послуг, в зв'язку з чим інформуємо про наступне.

Пунктом 3 статті 23 Закону України «Про Національну поліцію» визначено, що поліція вживає заходів з метою виявлення кримінальних, адміністративних правопорушень, та припиняє виявлені кримінальні та адміністративні правопорушення.

Відтак, стосовно фактів порушення тиші та громадського спокою, пов'язаних з роботою даного закладу, рекомендуємо Вам звертатись безпосередньо до правоохоронних органів.

Одночасно повідомляємо, що 20 березня 2019 року відбулося засідання Ради підприємців при міському голові, де розглядалося питання діяльності закладу «Бочка». За результатами засідання, було вирішено надати термін усунення недоліків  у діяльності  закладу до 01.06.2019 року, а саме: вирішити питання щодо перенесення вентиляційної системи відповідно до вимог мешканців будинку та погодити з органами місцевого самоврядування режим роботи закладу.

Вкладення