(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Іващук
Іващук Антоніна Янківна
Начальник відділу, Відділ оперативного реагування «Цілодобова варта» міської ради

Вирішує питання забезпечення оперативного реагування на звернення громадян у попередженні і ліквідації аварійних та надзвичайних ситуацій по місту.

Телефон: 15-60, 0 800-601560

Особистий прийом громадян:
2-а п'ятниця з 14-00 до 15-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
2-а п'ятниця з 14-00 до 15-00
0432 59-50-88
Звернення:
06 квітня 2019

​Добрый день. Владельцы собак выгуливают их на детской площадке во двоер дома 40а по ул. Олега Антонова и не убирают за ними. На замечания не реагируют. Куда можно обратиться по этому вопросу и какие меры воздействия могут быть приняты?

Спасибо.


Відповідь:
22 квітня 2019

​Ваше звернення щодо проблеми вигулу собак на дитячому майданчику, розглянуто департаментом.

Вимоги щодо утримання, вигулу та супроводу тварин у м. Вінниці регламентовані п.п.6.16 – 6.20 «Правил благоустрою території міста Вінниці», затверджених рішенням Вінницької міської ради № 104 від 01.03.2011р. Дані правила - це нормативно-правовий акт, яким установлюються вимоги щодо благоустрою населеного пункту.

Відповідно п. 6.18.6. даних Правил, власникам або утримувачам собак, котів та інших тварин забороняється відвідувати з собаками магазини, підприємства громадського харчування, об'єкти соціального, культурного та побутового призначення.

Також, у п.6.17.7 зазначено що, власники або утримувачі собак, котів та інших тварин зобов’язанні не допускати, щоб собаки, коти забруднювали квартири, сходові площадки та інші місця загального користування в будинках, дворах і на вулицях.

Враховуючи вищевикладене, не прибирання власниками тварин за своїми улюбленцями –це факт порушення правил благоустрою і, згідно 152 статті Кодексу України про адміністративні правопорушення, за такі дії передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу віз 340 до 1360 грн.

Контроль за виконанням «Правил благоустрою території міста Вінниці» здійснює КП ВМР «Муніципальна служба правопорядку». Також, стаття 222 КУпАП надає право патрульним поліцейським складати протоколи за 152 статтею. Таким чином, ми маємо дві установи, які можуть складати протоколи на подібні правопорушення. Тому кожен громадянин, який спостерігає за подібними діями (або бездіяльністю) власників тварин, може зробити зауваження та викликати патрульну поліцію, або працівників КП ВМР «Муніципальна служба правопорядку».

Вкладення