(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/краєвський%20сергій%20станіславович%20-%20голова%20комітету%20по%20фізичній%20культурі%20і%20спорту_jpg.jpg
Краєвський Сергій Станіславович
Голова комітету, Комітет по фізичній культурі і спорту

Вирішує питання сфери фізичної культури і спорту.​


Особистий прийом громадян:
1-й вівторок з 15-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
1-й понеділок з 09-00 до 10-30
0432 59-52-93
Звернення:
04 квітня 2019

​Ось як працюють ...

У Тернополі побудують сучасний Палац спорту

 
0

Тернопіль повернеться до відкладеного через високу вартість проекту будівництва сучасного Палацу спорту. Про це повідомив начальник управління фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації Віктор Мацикур, інформує Главком.

«Вітаю рішення Тернопільської міської ради (сьогодні відбулось засідання виконкому) про повернення до питання будівництва Палацу спорту, - написав чиновник на власній сторінці в Facebook. - На це в Тернополі виділяють 48,5 млн грн. Це 10% від необхідної суми для будівництва цього об’єкту. Решту коштів хочуть отримати після включення споруди державою в перелік об’єктів реконструкції та будівництва.

Нагадаю, торік Міністерство молоді та спорту України погодило державне фінансування в сумі 27 мільйонів, однак після подачі остаточної проектно-кошторисної документації на суму 600 мільйонів гривень, відмовило Тернопільській міській раді і перенаправило ці державні кошти на будівництво Палацу спорту у Рівному.

Сподіваюсь цього разу документація підготована фаховіше, натомість ми в управлінні фізичної культури та спорту ОДА її погодили згідно процедури. Поява такого сучасного багатофункціонального спортивного комплексу в Тернополі - це мрія тисяч спортсменів області уже багато десятків років, оскільки ми єдина область, де такого Палацу спорту досі не було.

Сподіваюся, що після завершення президентських і парламентських виборів державні програми будівництва спортивних об'єктів не будуть згорнуті, та і загалом область не стане «заповідником», де не буде жодної серйозної державної підтримки, як у нас довгий час і було».


Відповідь:
16 квітня 2019

Комітет по фізичній культурі і спорту за дорученням міського голови розглянув Ваше звернення щодо будівництва Палацу спорту та ознайомився з інформацією про плани будівництва Палацу спорту в м. Тернопіль.

Як Вас уже було повідомлено, будівництво багатофункціонального Палацу спорту було передбачено програмою капітального будівництва на 2018 рік.

Але, на жаль, вартість будівництва перевищує можливості міського, обласного та державного бюджету.

Зважаючи на вищевикладене, прийнято рішення щодо проведення реконструкції спортивного комплексу по вул.А.Янгеля,48. Дану реконструкцію розпочато наприкінці 2018 року.

Тому, розуміючи важливість будівництва Палацу спорту для громади міста,  міською радою на перспективу будуть вживатись заходи з пошуку інвесторів або інших джерел фінансування.

Вдячні Вам за активну громадянську позицію.

Вкладення